توسعه دهندگان

به اپل حق بد‌‌هیم؟‌

یادداشت امیر وحید توسعه‌د‌‌هند‌‌ه اپلیکیشن اطلاعات پرواز فرود‌‌گاه‌ها | برد‌‌اشته‌شد‌‌ن اپ‌های ایرانی تنها از روی اپ‌استور نبود‌‌ه و از روی گوگل‌پلی هم حذف شد‌‌ه‌اند‌‌ و من خیلی موافق نیستم که یکجانبه تنها شرکت اپل را مقصر بد‌‌انیم. د‌‌لیلی که وجود‌‌ د‌‌اشته و چیزی که اعلام شد‌‌ه این است که این حذف‌شد‌‌ن به خاطر تحریم‌هاست و اپل برای همسویی با د‌‌ولت آمریکا اپ‌های ایرانی را حذف کرد‌‌ه است ...

۱۴ Mehr 1396 بدون دیدگاه
جشنواره پرحاشیه!
میزگردی درباره جشنواره وب و موبایل ایران با حضور رضا الفت‌نسب، شایان شلیله، میلاد احرام‌پوش، شهرام شریف و اکبر هاشمی

نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران ۲۸بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود؛ جشنواره‌ای که در عمر ۹ساله‌اش هم آورده‌های زیادی داشته و هم همواره حواشی‌‌ بسیاری در موردش مطرح بوده؛ از بحث‌های مربوط به داوری‌ها گرفته تا متهم‌شدن جشنواره به اینکه دورهمی طیف خاصی است ...

۱۶ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه طاهره خواجه گیری
سراغ سرمایه گذار نروید!
چگونه اپ شما موفق خواهد شد

رمز ‌و‌ رازهای دنیای اپلیکیشن را تعداد‌کمی از افراد ‌می‌دانند. اکثر مردم فکر‌می‌کنند موفقیت‌ شما زمانی محقق می‌شود که اپلیکیشن‌تان پخش ‌شود. در‌اینجا به‌مواردی اشاره‌می‌کنیم که تصور‌می‌شود هنگام شروع و راه‌اندازی استارت‌آپ بهتر است به‌آنها توجه‌کنید. مهمترین توصیه این است، سراغ سرمایه‌گذار نروید.

 

۱۸ Mehr 1395 بدون دیدگاه
اولین همایش توسعه‌دهندگان اپل در ایران برگزار می‌شود

بسیاری از افراد احتمالا بخش زیادی از ساعات روزمره‌ را به کار کردن با نرم‌افزارها و بازی‌های جذاب و محبوب اختصاص می‌دهند. 

۱۴ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
مدرسه استانداردهای وب برگزار می‌کند:

با همکاری موسسه طراحان و ایده پردازان آرتیمان و حمایت  سازمان فناوری اطلاعات ایران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین همایش توسعه دهندگان وب به مدت ۲ روز، برای طراحان و توسعه‌دهندگان JavaScript و css برگزار خواهد شد.

۲۴ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
اشتراک در توسعه دهندگان