تجارت_الکترونیک

در اکوسیستم استارت‌آپی کانادا صحبت از رونق است

اکوسیستم استارت‌آپی در حال رشد کانادا اخیرا مورد توجه ویژه قرار گرفته ‌و افراد بیشتری هر روز به جو دوستانه‌ای که نسبت به کارآفرینان ایجاد شده است، چشم می‌دوزند. طبق گزارش انجمن سرمایه خطرپذیر و سرمایه‌گذاری‌های خصوصی کانادا، در سال ۲۰۱۶ بیش از ۳ میلیارد دلار معامله سرمایه‌گذاری خطرپذیر انجام گرفته است.

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
ایده‌هایی نو برای چهارمحال و بختیاری در «اینوکا»
بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری برگزار می‌کند

در راستای ایجاد اکوسیستم کارآفرینی و توسعه فرهنگ کارآفرینی با توجه به مزیت‌ها و مقتضیات درون‌استانی، رويداد اينوكا با شعار (ايده، نوآوري، كارآفريني) در سال اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال با سه محوريت «فناوری اطلاعات و تجاري‌سازي»، «صنايع‌دستي و گردشگري» و «ايده آزاد» به همت بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود. 

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
فلیپ‌کارت، آمازون هند است
چگونه دو برادر هندی بعد از کارمندی در آمازون، استارت‌آپی ۱۱ میلیارد دلاری با ۳۳هزار کارمند ساختند

فلیپ‌کارت (Flipkart) یک شرکت تجارت الکترونیک است که در هند واقع شده. این شرکت در اکتبر سال ۲۰۰۷ توسط ساچین بانسال و بینی‌بانسال بنیانگذاری شده است. فلیپ‌کارت مجموعه محصولات خود را تحت نام «دیجی فلیپ» راه‌اندازی کرده که در آن محصولاتی مانند تبلت، فلش‌ و غیره عرضه می‌شد. در آوریل سال ۲۰۱۷، این شرکت ۱۱.۶ میلیارد دلار ارزش‌گذاری شده است.

۱۷ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
چشم‌انداز استارت‌آپی سنگاپور
نبرد کشورهای جنوب شرق آسیا برای تبدیل‌شدن به هاب نوآوری ادامه دارد

در سال ۲۰۱۷ سنگاپور جایگاه خود را به‌عنوان بازیکن اصلی در نقشه استارت‌آپ جهانی محکم کرده ‌و به عنوان دروازه ارجح رو به جنوب شرق آسیا، پایگاهی که از آنجا استارت‌آپ‌های جهانی و سرمایه‌گذاران بین‌المللی در سایر بازارها و اکوسیستم‌های کارآفرینی منطقه سرمایه‌گذاری می‌کنند، ظاهر شده است.

۰۹ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
بارسلون شهر اگزیت استارتاپ ها
درس بارسلون برای شهرهای استارتآپی

در ماه های اخیر نام بارسلون به دلیل جدایی کاتالونیا از اسپانیا در صدر اخبار قرار داشت. اما زیر پوست اخبار روزمره و جدا از توجه بین المللی به این موضوع، در بارسلون تحولات دیگری جریان دارد که دیگر شهرهای جهان می توانند از آن بیاموزند. این تحولات به رشد اکوسیستم استارتآپی این شهر مربوط می شود که در سال های اخیر پیشرفت خیره کننده ای داشته است.

۲۴ Dei 1396 بدون دیدگاه
اشتراک در تجارت_الکترونیک