بوتیک

دومین دوره آواکمپ آواتک شروع شد

مراسم خوشامدگویی به ورودی‌های دوره دوم آواکمپ در مرکز شتاب‌دهی آواتک برگزار شد. در این مراسم ایران سیدرئیسی، مدیر برنامه‌های آواتک توضیحات مختصری در رابطه با مجموعه برنامه‌های آواتک در دوره جدید آواکمپ ارائه کرد.

۰۵ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
دومین آواکمپ آواتک شروع شد

مراسم خوشامدگویی به ورودی‌های دوره دوم آواکمپ امروز در مرکز شتاب‌دهی آواتک برگزار شد ...

۲۵ Dei 1395 بدون دیدگاه
حاشیه های گفتگو با 5 مدیر استارتاپی جوان
مهرشاد موسی‌خانی، سینا شفیع‌زاده، محمدمهدی باریده، حسن نجفی و مهدی یگانه

کلا جلسه جالب توجهی شد. پنج جوان باهوش و دوست‌داشتنی و البته آتیش‌پاره با موجی از شیطنت‌ها در نگاه‌شان سر یک میز بنشینند و انتظار داشته باشی آن جلسه ختم‌به‌خیر شود که البته نشد. مهدی یگانه تا آمد از افتادن چاقویی که با آن کیک می‌خورد، جلوگیری کند، چاقو فرورفت در گوشت تنش. پایش را گرفته بود و ناله می‌کرد.

۲۰ Aban 1395 بدون دیدگاه طاهره خواجه گیری
لباس‌گردی آسان در بوتیک
گپ‌وگفتی با مهرشاد موسی خانی، بنیان‌گذار ۲۴ ساله بوتیک که ایده‌های خاصی دارد

مهرشاد موسی‌خانی، بنیان‌گذار ۲۴ ساله بوتیک است. او که کارشناسی نرم‌افزار دارد، سیستمی با عنوان جست‌وجوگر لباس به منظور خرید آسان در این حوزه،  راه انداخته است. با اینکه تیم بوتیک مدعی است آنها هیچ‌گونه آشنایی‌ای با سیستم راه‌اندازی یک استارت‌آپ نداشته‌اند، اما توانسته‌اند تا همین حالا بوتیک را به بیش از دو هزار فروشگاه در سطح تهران بشناسانند.

۰۹ Aban 1395 بدون دیدگاه
تجربیات طراح نیویورکی برای راه‌ پیدا کردن به دنیای مد

ورا وانگ، که امروز از بزرگ‌ترین طراحان لباس عروس در دنیاست، کارش را با یک بوتیک کوچک لباس‌فروشی در نیویورک شروع کرد و امروز لباس‌هایش، نه‌تنها بر تن عروس‌های هالیوودی خودنمایی می‌کند که به کاخ سفید هم راه پیدا کرده است. ارزش برند لباس او حدود یک میلیارد دلار برآورد شده و ورا برای رسیدن به این کسب‌وکار رویایی، راهی سخت و پرماجرا را پیموده است.

۲۷ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه بهاره بديعى

اپلیکیشن بوتیک‌یاب، هم به درد مشتری‌ها می‌خورد و هم فروشندگان. بوتیک‌داران می‌توانند مغازه و فروشگاه خود را روی نقشه معرفی کنند و مشتریان نیز بوتیک‌هایی را که دیگران آن‌ها را تایید کرده‌اند، بررسی کرده و در صورت تمایل از آن‌ها خرید کنند

۱۱ Mordad 1395 بدون دیدگاه روشنک ایرانیار
اشتراک در بوتیک