بازی

بی‌پول‌های پولد‌‌ار!
حمید‌‌ عبد‌‌اللهی و شهریار ازهاریان‌فر د‌‌ر آستانه یک شکست تمام عیار ورق را برگرد‌‌اند‌‌ند‌‌ و حالا بابازی آمیرزا رکورد‌‌های عجیبی را د‌‌ر فروش ثبت کرد‌‌ه‌اند‌‌

چند‌‌ جوان بی‌اد‌‌عا د‌‌ر حوالی کریم‌خان نشسته‌اند‌‌ و بازی می‌سازند‌‌. حتی خیلی د‌‌ر گیر‌ود‌‌ار اتفاقات و حرف‌ها و حد‌‌یث‌های اکوسیستم پرسروصد‌‌ای استارت‌آپی ایران هم نیستند‌‌. باقلوا و آمیرزا را تولید‌‌ کرد‌‌ه‌اند‌‌؛ بازی‌هایی که بسیار موفق بود‌‌ه‌اند‌‌ و الان آمیرزا بیش از ۵.۵میلیون نصب د‌‌اشته و باقلوا به بیش از ۲میلیون د‌‌انلود‌‌ رسید‌‌ه است. 

۰۵ Mordad 1397 بدون دیدگاه طاهره خواجه گیری
با زندگي‌تان بازي كنيد!

 انتخاب‌کردن در دنیای واقعی، همیشه هزینه و ریسک دارد و بسیاری از انتخاب‏ها، پیامدهای غیر‌قابل بازگشت دارند. شاید آرزو می‏کردیم که ای‌کاش زندگی، دکمه‏ کنترل زد داشت!

۲۹ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
اولین همایش توسعه‌دهندگان اپل در ایران برگزار می‌شود

بسیاری از افراد احتمالا بخش زیادی از ساعات روزمره‌ را به کار کردن با نرم‌افزارها و بازی‌های جذاب و محبوب اختصاص می‌دهند. 

۱۴ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
http://goo.gl/DX28Hu

اپلیکیشن‌های برگزیده این هفته،امکان  ساختن کوزه‌های سفالی و پیدا کردن اطلاعات پزشکی مفید را به شما می‌دهد

۲۶ Mordad 1395 بدون دیدگاه روشنک ایرانیار

برای افزایش راندمان کار در هر نوع شغل، به تمرکز بر روی فعالیت‌های آن شغل نیاز است. در بسیاری از موارد انجام بازی در محل کار به منظور ارتقای روحیه کارمندان، می‌تواند این تمرکز را فراهم آورد و در نتیجه هم برای کارمندان و هم برای شرکت سودمند باشد...

۲۱ Mordad 1395 بدون دیدگاه
تجربه تازه پوکمون‌گو و استفاده از گجت‌های پوشیدنی در آن

پوکمون‌گو چه تاثیری روی جمعیت کل آمریکا گذاشته است! مقالات خوب و بدی روی اینترنت در این‌باره منتشر شده است. خبر جالب اینکه تمام دستگاه‌های پوشیدنی پوکمون‌گو پلاس فروخته شده اما هنوز ارسال نشده است! این نوع واکنش نسبت به فناوری جدید جالب توجه است.

۱۶ Mordad 1395 بدون دیدگاه

گروه پژوهش‌های رسانه‌ای مجمع تشخیص مصلحت نظام، نشست تخصصی پیرامون بررسی عملکرد بازی پوکمون‌گو برگزار می‌کند. پوکمون‌گو یک بازی جدید است که توسط شرکت نینتندو برای اندروید وآی‌اواس ساخته شده و در ۱۶ تیر ماه امسال انتشار یافته است.

۱۱ Mordad 1395 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی

برنامه Offroad Hill Limo Driving 3D بازی هیجان‌انگیز و سه‌بعدی است که کاربران زیادی دارد...

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
اشتراک در بازی