اینوتکس

90درصد بازدیدکنندگان اینوتکس سرمایه‌گذار بودند!
آرمان ارباب‌زاده، مدیرعامل استارت‌آپ تاکسی‌چی:

تاکسی‌چی اپلیکیشن مقایسه قیمت تاکسی‌های اینترنتی است. آرمان ارباب‌زاده، مدیرعامل این استارت‌آپ توضیح می‌دهد: «با استفاده از اپلیکیشن تاکسی‌چی، کاربران می‌توانند در هر شهری که هستند، قیمت تمامی تاکسی‌های اینترنتی که در آن شهر فعال هستند‌ را داشته باشند و مناسب‌ترین را انتخاب کنند.» 

۲۶ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
می خواستیم در اینوتکس، اکوسیستم را رصد کنیم
سعید امینیان، بنیانگذار و مدیرعامل استارت‌آپ الوپارک:

استارت‌آپ الوپارک خدمات جست‌وجو و رزرو آنلاین جای پارک به کاربرانش ارائه می‌دهد. سعید امینیان، بنیانگذار و مدیرعامل این استارت‌آپ توضیح می‌دهد: «از اسفند ۱۳۹۶ شروع به کار کردیم و هنوز در فاز اول فعالیت هستیم و برای شروع یک پارکینگ عمومی در شهر تهران را تحت پوشش داریم...

۲۵ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
به اهداف برگزاری اینوتکس 2018 رسیدیم‌
اکبر قنبرپور، دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ از پشت صحنه‌های برگزاری این نمایشگاه از جمله عقد قرارداد با پارک فناوری لهستان می‌گوید

اینوتکس ۲۰۱۸ با تمام رفت‌وآمدها، تلاش‌ها و برنامه هایش به پایان رسید؛ رویداد سه‌روزه‌ای که اجزای مختلف اکوسیستم استارت‌آپی و نوآوری با در کنار هم قرار گرفتن، به تبادل تجربه و به اشتراک گذاشتن دغدغه‌هایشان پرداختند. در رابطه با برگزاری این نمایشگاه و نتایج و دستاوردهای آن از اکبر قنبرپور، دبیر برگزاری اینوتکس ۲۰۱۸ و رئیس فن‌بازار ملی سوالاتی پرسیدیم و او پاسخ داد. 

۲۵ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
استیج یک مگاایونت است!
گفت‌وگو با رضا غیابی

در اینوتکس امسال بخش جدید استیج به نمایشگاه اضافه شده بود که با برگزاری رویدادها و پنل‌های تخصصی مختلف حال و هوای دیگری به نمایشگاه داده بود. گفت‌وگویی با رضا غیابی، پارتنر بخش استیج داشتیم تا در مورد این بخش از نمایشگاه بیشتر بدانیم.

 

۲۱ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
رشد انفجاری استارت‌آپ‌ها در انتظار شناسایی درست
مهدی عظیمیان؛ رئیس اداره جذب پارک علم و فناوری پردیس

پارک علم و فناوری پردیس، یکی از متولیان برگزاری اینوتکس، پشتیبان شرکت‌هایی است که کسب‌وکار آنها شکل گرفته و می‌خواهند با هزینه‌های کم، کار خود را توسعه دهند. مرکز رشد پارک نیز مختص حمایت از کسب‌وکارهای جدید است. 

۲۱ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
فضای آنلاین نیاز به تعامل چهره‌به‌چهره را برطرف نمی‌کند
سیدحمیدرضا علوی، معاون رشد شتابدهی شرکت شناسا و مدیرعامل تریگ‌آپ‌

تریگ‌آپ، یکی از شتاب‌دهنده‌های حاضر در نمایشگاهاینوتکس  بود. تریگ‌آپ به ایجاد و رشد استارت‌آپ‌های پایدار و قابل رقابت در بازارهای داخلی و خارجی یاری می‌رساند. این شرکت با منتورینگ تخصصی، ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران، افراد و نهادهای تاثیرگذار این حوزه از استارت‌آپ‌های نوپا حمایت می‌کند.

۲۰ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
با هدف جذب سرمایه‌گذار  و تکمیل تیم در اینوتکس شرکت کردیم
مهرداد یاری، مدیر استارت‌آپ پلاتو

سایت پلاتو استارت‌آپی در حوزه هنر است که به گفته مهرداد یاری، مدیر این سایت، ۳سال است که به صورت مقدماتی کار می‌کند ولی به صورت رسمی، زیر نظر معاونت کارآفرینی دانشگاه هنر، از ۳ ماه پیش کارش را شروع کرده است.

۲۰ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
استارت‌آپی که همزمان  با اینوتکس 2018 متولد شد
سید امین‌هاشمی، هم‌بنیانگذار استارت‌آپ هیروکت

هیروکت استارت‌آپی است که به گفته سید امین‌هاشمی، هم‌بنیانگذار این استارت‌آپ، همزمان با نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸، یعنی ۱۴ تیرماه ۱۳۹۷ به صورت رسمی لانچ شده است. ‌هاشمی می‌گوید: «هیروکت یک تیم ۱۲ نفره دارد که به مدت ۳ ماه است روی آن کار کرده‌اند.»

۱۹ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
رونمایی از نسخه جدید ضدویروس شید

آرمان نیری در سال ۸۷ نسخه اول این برنامه ضد ویروس را طراحی و توسعه کرده اما این نسخه هیچ وقت به بازار ارائه نشد چرا که آرمان به گفته خودش دنبال محصولی بود که  اگر به عنوان کاربر حق انتخاب داشته باشد، این محصول رو به یک محصول مشابه خارجی ترجیح بدهد. 

۱۹ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
جذب کاربر، سرمایه‌گذار و نیروی انسانی اهداف سه‌گانه شرکت در اینوتکس
مجید مرتضوی، مدیرعامل و هم‌بنیانگذار استارت‌آپ اُتیچر در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸

مجید مرتضوی، هم‌بنیانگذار و مدیرعامل استارت‌آپ اُتیچر در ابتدا توضیح می‌دهد که این نام از online teacher گرفته شده است و می‌گوید: «این استارت‌آپ امکانی فراهم کرده ‌تا کاربران بتوانند زبان انگلیسی و آلمانی را توسط مدرسانی که زبان مادری‌شان انگلیسی و آلمانی است، یاد بگیرند.»

۱۶ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
همه‌چیز درباره اینوتکس 2018
گفت‌وگو با اکبر قنبرپور، دبیر برگزاری اینوتکس درباره آمارها و برنامه‌های این نمایشگاه

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ را می‌توان مهم‌ترین اتفاق استارت‌آپی تابستان ۹۷ دانست؛ رویدادی که با استقبال خوب جامعه استارت‌آپی روبه‌رو شده و ۳ روز پررفت‌و‌آمد را برای آنها در بوستان گفتگو رقم زده است. برای اینکه بیشتر از حال و هوای نمایشگاه امسال مطلع شویم، با رئیس مرکز فن‌بازار ملی و دبیر برگزاری نمایشگاه، اکبر قنبرپور به گفت‌وگو نشستیم تا کمی از آمار و ارقام هفتمین دوره این نمایشگاه برای ما بگوید.

۱۶ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
آخرین فرصت‌ها برای حضور در اینوتکس

نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ۲۰۱۸  در ۳ روز متوالی در بوستان گفتگو برگزار می‌شود. روز اول نمایشگاه، علاوه بر حضور استارت‌آپ‌ها و غرفه‌داران، شامل برنامه افتتاحیه، رویداد ایده‌های ارزشمند، پنل‌ها و سخنرانی‌های برنامه استیج، نشست شبکه‌سازی نوآوری،‌ نشست تجاری- فناوری D8‌ و مسابقه دانش‌آموزی است.

۰۹ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
اکوسیستم استارت‌آپی ایران زیر یک سقف
هفتمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ،۱۴ الی ۱۶ تیرماه امسال برگزار می‌شود

۱۴ الی ۱۶ تیرماه امسال شاهد برگزاری هفتمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس در مرکز نمایشگاه بین المللی پارک گفتگوی تهران هستیم. این نمایشگاه که برای هفتمین سال متوالی با همت پارک فناوری پردیس و مرکز شتابدهی و نوآوری برگزار می‌شود، کارنامه درخشانی در مطرح‌کردن شرکت‌های بزرگ و پرتوان ایرانی در سطح بین‌المللی و ایجاد ارتباط‌های پویا بین کسب‌و‌کارهای کشور و بیش از ۱۵ کشور مطرح در آسیا و اروپا داشته است.

۰۲ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
اینوتکس 97؛ مسیری ثابت با رویکردی متفاوت
دومین نشست تجاری فناوری D8 در اینوتکس امسال برگزار خواهد شد

اینوتکس نامی است که شاید همه ما تا‌کنون با آن آشنایی کامل ‌‌نداشته‌ایم. برای خیلی از ما اینوتکس نمایشگاه و رویدادی بود که خبر موفقیت‌ها، توافق‌ها و فرصت‌های ایجاد شده در آن را در خبرگزاری‌ها بعد از تمام‌شدن آن می‌خواندیم و از گوشه کنار می‌شنیدیم.

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
بخش رقابت استارتاپی نمایشگاه INOTEX-2018 با عنوان INOTEXpitch در ۴ شهر بزرگ ایران برگزار می‌شود

نمایشگاه INOTEX-2018 طی ۳ روز از ۱۴ تا ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ در مجتمع نمایشگاهی گفتگو دایر خواهد شد. یکی از بخش‌های جانبی این نمایشگاه بخش رقابت استارتاپی (INOTEXpitch) است.

۱۲ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
اشتراک در اینوتکس