ایمیل

استارت‌آپی که یک رابطه پیامکی تعاملی می‌سازد
راهکارهای هنداستک برای بازاریابی پیامکی

ارسال پیامک و متن‌های تبلیغاتی از طریق تلفن همراه و ایمیل را می‌توان یکی از رایج‌ترین راهکارهای بازاریابی در دنیای امروز محسوب کرد که دلیل عمده آن نیز وفور تلفن‌های همراه و دسترسی بیشتر مردم به این ابزارهای ارتباطی است، ضمن اینکه گستردگی فضای اینترنت در زندگی مردم جهان نیز به قوت گرفتن این ابزارها هر چه بیشتر دامن زده است.

۰۶ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
اول؛ درست‌نویسی

این روزها دنیای مجازی پر شده از محتوای فارسی اشتباه. جای «ه» و کسره اشتباه شده و به جای عین از الف استفاده می‌کنند و به جای الف از عین. تازه اینها غلط‌های فاحش هستند، غلط‌های املایی غیرعمدی هم در میان نوشته‌ها دیده می‌شود. برای آنکه بتوانید سری در میان سرها دربیاورید ...

۲۷ Dei 1395 بدون دیدگاه
چرا اینترنت مفتی  همیشه هم خوب نیست!

آیا وای‌فای عمومی ایمن است؟ خیر. اما اگر باید از اینترنت بی‌سیم رایگان در هتل یا دفتر ماهواره‌ای(برای مثال استارباکس) استفاده کنید، بهتر است موارد احتیاطی زیر را در نظر داشته باشید.

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
وقتی جلسه‌های زیاد و بدون برنامه کار دستتان می‌دهد

ما در طول روز تعداد ساعات مشخصی برای انجام‌ کارهای خود داریم و همیشه به نظر می‌رسد که وقت کم می‌آوریم. گاهی اوقات در پایان روز، می‌بینیم که کاری انجام نداده‌ایم و بازدهی خوبی نداشتیم. اما دلیل آن زمان نیست، دلیلش آن است که از زمان خود به خوبی استفاده نمی‌کنیم.

۲۵ Aban 1395 بدون دیدگاه
نرم‌افزار اتوماسیون ایمیل چه کمکی به شما می‌کند؟

با وجود رویارویی با رقابت شدید در بازاریابی رسانه اجتماعی، بازاریابی ایمیلی هنوز یکی از روش‌های اصلی برای تبلیغ کسب‌وکار در دنیای دیجیتال به شمار می‌رود. تبدیل یک چشم‌انداز به یک مشتری و یک مشتری به یک خریدار همیشگی مستلزم آن است که توجه خاصی به تمام درخواست‌ها و پیشنهادها داشته باشید؛ که اکثراً از طریق ایمیل انجام می‌شوند.

۱۲ Aban 1395 بدون دیدگاه
از اوضاع محله باخبر باشید و عکس‌هایتان را آرایش کنید

اپلیکیشن‌های برگزیده هفته هم امنیت را برای شما و گوشی‌تان تضمین می‌کنند و هم سلامت فیزیکی‌تان را

۱۲ Aban 1395 بدون دیدگاه

اپلیکیشن‌های این هفته برخی دردسرهای خانه‌داری را کم و شما را از ارسال بیش‌ازاندازه ایمیل راحت می‌کنند.

۰۵ Mehr 1395 بدون دیدگاه

Slack  یکی از ۱۰ اپلیکیشن بهره‌وری برتر در اندروید است. این برنامه یک روش جدید برای انجام کارهای بیش‌تر، صرف زمان کم‌تر در جلسات و کاهش تعداد ایمیل‌ها برای مدیریت و ارتباط بین اعضای تیم است. 

۱۸ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه روشنک ایرانیار

در اینجا تلاش می‌شود پنج استراتژی مهم بازاریابی رقابتی در فضای اینترنتی را معرفی کرده و نکات برجسته چنین تبلیغاتی را مشخص کنیم:
۱. کاربران رقبای خود را هدف قرار دهید

۲۱ Mordad 1395 بدون دیدگاه فهیمه خراسانی

افرادی که به فکر راه‌اندازی استارت‌آپ هستند باید به نکاتی در زمینه بازاریابی و رشد کسب‌وکار توجه کنند. شبکه، محتوا، ایمیل و...

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

فست دیک یکی از اپ‌های ایرانی است که توانسته با طراحی ساده و کاربردی در دل کاربران فارسی‌زبان حسابی جا باز کند. این برنامه کاربردی یکی از برنامه‌های ایرانی است که بیشترین جوایز را به خود اختصاص داده است. فست دیکشنری در سال ۱۳۹۳ به‌عنوان برترین نرم‌افزار در کافه بازار شناخته شد و بیشترین آمار نصب را روی دستگاه‌های اندرویدی داشت

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه روشنک ایرانیار
درگیری مثبت کاربر با محصول شما!

تعریف «کاربر درگیر» در محصولات مختلف متفاوت است. در برنامه‌های مربوط به لیست کارها، کاربر باید هرروز وارد برنامه شود تا آیتم‌هایی را اضافه و تکمیل کند.

۲۷ فروردین ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
اشتراک در ایمیل