ایران ساخت

حمایت از کالای ایرانی نیاز به همت ملی دارد

خواننده و آهنگساز برجسته کشور معتقد است که برای حمایت از کالای ایرانی نیاز به یک همت ملی و حمایت دولتی داریم. مجید اخشابی افزود: تنها راه حمایت از کالای ایرانی و تولیدات داخلی این است که برای این کار یک همت ملی و عزم داخلی ایجاد شود.

۲۴ Dei 1395 بدون دیدگاه
تقویت حس ملی برای حمایت از تولید دانش‌بنیان ایرانی

وزیر دادگستری گفت: در ایران نیازمند تقویت حس ملی در میان مردم هستیم و باید به جای برجسته‌کردن موضوعات خارجی با توجه به زیر‌ساخت‌ها به سراغ تولید‌کننده‌ها برویم و زمینه را برای تقویت کیفیت بهتر فراهم کنیم.

۲۴ Dei 1395 بدون دیدگاه
ایران‌ساخت، گفتمان‌ساز اقتصاد دانش‌بنیان

رئیس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در پیامی به جشنواره ملی فرهنگی و هنری «ایران ساخت» این جشنواره را گفتمان‌ساز اقتصاد دانش‌بنیان در زیست‌بوم هنری و فرهنگی کشور و تجلی اقتصاد نخبگانی عنوان کرد ...

۲۴ Dei 1395 بدون دیدگاه
استفاده از توانمندی هنر در ترویج کالای دانش‌بنیان ایرانی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هنر ابزاری توانمند در جهت ترویج و فرهنگ‌سازی تولیدات ایرانی است  و استفاده از آن در رونق تولید دانش‌بنیان کشورمان اثرگذار خواهد بود.

۲۴ Dei 1395 بدون دیدگاه
باور توانمندی داخلی موتور زیست‌بوم کارآفرینی

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور‌ در آیین گشایش نمایشگاه آثار برگزیده هنری جشنواره «ایران‌ساخت» که در خانه هنرمندان برگزار شد، گفت: بخش مهمی از پازل زیست‌بوم کارآفرینی، فناوری و نوآوری به‌عنوان اساس اقتصاد دانش‌بنیان، باور به روح توانمندی داخلی است ...

۲۳ Dei 1395 بدون دیدگاه
,دانش بنیان, مصرف‌کننده و تولیدکننده ایرانی,ایران ساخت,

وزیر علوم گفت: وزارت علوم از فعالیت‌های در راستای توسعه محصولات دانش‌بنیان ساخت داخل حمایت می‌کند البته در این راستا تولیدکنندگان نیز باید علم و دانش صحیح معرفی و عرضه محصولات خود را داشته باشند.

۲۳ Dei 1395 بدون دیدگاه
جلب توجه جریان فیلمسازی به کالای دانش‌بنیان

 کارگردان نام‌آشنای کشورمان گفت: با برگزاری جشنواره «ایران ساخت» توجه اهالی رسانه و جریان فیلمسازی به موضوع حمایت از کالای دانش‌بنیان جلب می‌‌شود که قطعا نتیجه‌بخش است.

۲۳ Dei 1395 بدون دیدگاه
تولیدکننده‌ها تبلیغ را‌ جدی‌تر بگیرند

بازیگر نام‌آشنای ایرانی معتقد است: تولید‌کننده‌ها در کشور ما باید تبلیغات را جدی‌تر بگیرند.

۲۳ Dei 1395 بدون دیدگاه
نقش تولید دانش‌بنیان رشد اقتصاد بومی

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر آگاه‌سازی مردم از کالای ایرانی گفت:  کمک به اقتصاد بومی و ملی و رشد آن، در گرو آگاه‌سازی ملی از تولیدات و محصولات دانش‌بنیان ساخت ایران است ...

۲۲ Dei 1395 بدون دیدگاه
روحیه جهادی برای توسعه محصولات ایرانی

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: ترویج فرهنگ استفاده از کالای تولید دانش‌بنیان داخل نیازمند روحیه جهادی و کار صادقانه است.  مهدی چمران درباره حمایت از تولیدات دانش‌بنیان داخلی و ترویج فرهنگ این موضوع اظهار کرد ...

۲۱ Dei 1395 بدون دیدگاه
حل چالش اشتغال با رونق تولید دانش‌بنیان

وزیر ورزش و جوانان گفت: حمایت از تولید ایرانی، ضرورتی است که می‌تواند در حل معضل اشتغال به عنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های جامعه جوان این کشور راهگشا باشد و حمایت از عرصه تولید کالاها و خدمات دانش‌بنیان داخلی زمینه ایجاد اشتغال پایدار را فراهم می‌کند و «ایران ساخت» از این نظر مهم است...

۲۱ Dei 1395 بدون دیدگاه
افزایش اشتغال و درآمد ملی با حمایت از تولید داخلی

 وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حمایت از تولید داخلی کمک به نیروی انسانی، اشتغالزایی و افزایش تولید داخلی و درآمد ملی را به همراه دارد. 

۲۰ Dei 1395 بدون دیدگاه
«ایران ساخت» تجلی باور  و دانش ملی
جشنواره فرهنگی هنری «ایران ساخت»، به منظور حمایت از تولیدات داخلی و محصولات دانش‌بنیان برگزار شد

نخستین جشنواره فرهنگی هنری «ایران ساخت»، به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علوم و تحقیقات و فناوری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صداوسیما، شهرداری تهران، شورای عالی انقلاب فرهنگی ...

۱۹ Dei 1395 بدون دیدگاه
حرکت به سمت کارآفرینی بهترین راه اشتغال‌زایی نخبگانی است
عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌‎رسانی بنیاد ملی نخبگان:

شهباز حسن‌پور، عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس گفت: رونق بخش‌های دانش‌بنیان، اطلاع‌رسانی درباره پیشرفت‌های کشور در بخش تولیدی، ایجاد فضای رقابتی و نهادینه‌شدن فرهنگ‌ مصرف کالای باکیفیت ایرانی ازجمله نتایج برگزاری جشنواره «ایران ساخت» است. 

۱۷ Dei 1395 ۱
باید مسئله علم و فناوری به یکی از ستون‌های اصلی کشور تبدیل شود
بازخوانی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای هیات دولت به بهانه جشنواره «ایران ساخت»

«ما در قضیه‌ی علم و فناوری، برای پیشرفت کشور واقعاً احتیاج داریم به اینکه مسئله‌ علم و مسئله‌ فناوری، بشود مسئله مطرح کشور؛ یعنی یکی از آن سه نقطه‌ اصلی و سه ستون اصلی‌ که کشور امروز به آنها متکی است.»

۱۵ Dei 1395 بدون دیدگاه
آغازی برای نهضت حمایت از اقتصاد دانش‌بنیان
مهلت ارسال آثار نخستین جشنواره ملی فرهنگی هنری ایران ساخت تمدید شد

نخستین جشنواره ملی فرهنگی، هنری «ایران ساخت» با شعار «فناوری ایرانی - کسب‌و‌کار ایرانی» و با هدف حمایت از تولیدات دانش‌بنیان ساخت ایران برگزار می‌شود.

۰۶ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
در سومین نشست شورای سیاستگذاری و دبیران بخش‌ها مطرح شد

در سومین نشست شورای سیاستگذاری جشنواره ملی فرهنگی - هنری «ایران‌ساخت» بر تأثیر قابل توجه این رویداد در حمایت از تولیدات ملی دانش‌بنیان تأکید شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پرویز کرمی دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی، در سومین نشست شورای سیاستگذاری جشنواره ملی فرهنگی - هنری «ایران‌ساخت» که در محل خانه هنرمندان ایران و با حضور همه اعضا و دبیران بخش‌های مختلف برگزار شد، این جشنواره را زمینه‌ساز جهش و حرکتی موثر در حمایت از تولیدات و کالا و خدمات ساخت داخل عنوان کرد و افزود: «ایران‌ساخت به دنبال آن است که با ایجاد تعامل و هم‌افزایی میان هنرمندان و فعالان اقتصاد دانش‌بنیان، پویش مردمی و فرهنگی و هنری و حرکتی جهشی را در وضعیت بازار محصولات و خدمات ایرانی ایجاد کند.»

 

۰۴ Mehr 1395 بدون دیدگاه اکبر هاشمی
جشنواره ملی فرهنگی «ایران ساخت» برگزار می‌شود

 نخستین جشنواره ملی فرهنگی «ایران ساخت» با شعار «فناوری ایرانی مساوی با کسب‌وکار ایرانی» و با رویکرد توجه به تولید و فناوری داخلی به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

۱۶ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
اشتراک در ایران ساخت