ایده پردازی

کافه آی‌تی؛ کافه‌ای برای ایده‌پردازی

کافه آی‌تی به نشانی it-cafe.ir‌ در یکی از ساختمان‌های فناپ واقع در خیابان قبادیان در جردن مستقر است و با توجه به یک نیازی که در فضای استارت‌آپی ایران تشخیص داده شده بود، ایجاد شده است. در سال اولی که مرکز نوآوری کار خودش را در حوزه حمایت‌ها از استارت‌آپ‌ها آغاز کرد، استارت‌آپ‌ها عمدتا ایده‌های خام و نا‌پخته‌ای داشتند و عموما بیزینس پلن نداشتند و جلسات بررسی استارت‌آپ‌ها تقریبا به جلسات آموزشی تبدیل می‌شد.

۱۲ Mehr 1396 بدون دیدگاه
دردهای عمیق فراموشی

کتاب «هر روز پنجشنبه است»، یکی از کتاب‌های موفقیت پرفروش این سال‌هاست. نویسنده‌اش جوئل اوستین، کشیشی است که سعی می‌کند با الهام گرفتن از تجربیاتش در زندگی دستورالعملی برای شادمانی ارائه دهد. هرچند وقتی که کتاب را در دست گرفتم، هیچ هدف خاصی برای معرفی و پیشنهاد آن در این صفحه نداشتم اما در فصل دوم کتاب نکته‌ای توجهم را جلب کرد ...

۰۴ Shahrivar 1396 بدون دیدگاه نگار مفید
محیط زیست استارت‌آپی برای مازندرانی‌ها

 نخستین استارت‌آپ و رویداد ایده‌پردازی بازی با تم محیط زیست در روزهای ۲۸ بهمن ماه به صورت پیش‌رویداد برگزار شد و  ۷ اسفند ماه سال ۹۵ به صورت رویداد اصلی به میزبانی بنیاد نخبگان استان مازندران برگزار خواهد شد.

۰۵ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
پرورش مهارت‌های حرفه‌ای

سبک زندگی مجموعه‌ای از دانش‌ها، نگرش‌ها، اندیشه‌ها، عادات و آموزه‌هایی است که برآیند آنها، جایگاه فردی و اجتماعی و نیز  کیفیت زندگی ما را تعریف می‌کند. در حقیقت سبک زندگی  یک استراتژی فردی نهادینه‌شده، برای کسب جایگاهی است که افراد شایسته آن هستند.

۲۰ Dei 1395 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
رویداد طراحی پایدار

«طراحی پایدار» به دنبال ارائه کالا و خدماتی است که علاوه بر کاربردی بودن و ایجاد نفع اقتصادی، تاثیرات زیست‌محیطی منفی پایینی دارند و در حل چالش‌های اجتماعی موثرند. 

۱۴ Aban 1395 بدون دیدگاه
اکسیری بر ای مدیریت شهری و گر دشگر ی
زنجانی‌ها رویداد استارت‌آپی برگزار می‌کنند

رویداد استارت‌آپ «اکسیر» با محوریت‌های موضوعی «مدیریت شهری» و «گردشگری» در زنجان برگزار می‌شود.

۱۹ Mehr 1395 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی

جلسه ایده‌پردازی و طرح‌ریزی کسب‌وکار فرهنگی - مذهبی با عنوان رویداد طلوع برکت، هفته گذشته ۱۸ شهریورماه در مرکز رشد فناوری‌ها و هنر قرآنی جهاد دانشگاهی در سالن ابن‌سینای شهر کرج برگزار شد. 

۲۵ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
 جان اسکالی: از شکست‌هایتان درس بگیرید نه از موفقیت‌ها

جان اسکالی که تا سال ۱۹۹۳ مدیرعامل شرکت اپل بود، درباره مفهوم شکست و تجربه آن در عرصه کارآفرینی می گوید ...
 

۲۹ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه
اشتراک در ایده پردازی