اپلیکیشن

هوشمندانه با تابستان روبه‌رو شوید
در این شماره چند گجت را معرفی کرده‌ایم که شاید در بازار ایران دست‌تان به آنها نرسد اما حداقل آشنایی با آنها ممکن است کمی خیال‌تان را خنک کند!

پنکه از طریق به حرکت درآوردن هوا در سراسر اتاق می‌تواند به طور کارآمد گرما و هزینه‌های سرمایش خانه را کاهش دهد. اگر پنکه شما توسط یک کنترل از راه دور اینفرارد کنترل شود، می‌توانید از دستگاه باند برای روشن و خاموش‌کردن پنکه از طریق دستیار گوگل و الکسا استفاده کنید.

۲۴ Mordad 1397 بدون دیدگاه
ساخت نظرسنجی باتایپ فرم

اگر شما نظرسنجی‌های خسته‌کننده‌ای را برای مشتریان خود ارسال می‌کنید، به احتمال زیاد پس از مدتی از صحنه رقابت خارج خواهید شد. اگر نمی‌توانید بازخوردهای مفید دریافت کنید، نخواهید فهمید که آیا در مسیر درست قرار گرفته اید یا خیر.

۲۲ Mordad 1397 بدون دیدگاه
با بومرنگ، جیمیل بهتری داشته باشید

در صورتی‌که شما از جیمیل به عنوان پلتفرم ایمیل اصلی خود استفاده کنید، بومرنگ (Boomerang) یک ابزار بهره‌وری فوق‌العاده به شمار می‌رود. این ابزار قابلیت‌هایی را به جیمیل شما اضافه می‌کند.

۲۲ Mordad 1397 بدون دیدگاه
بهینه‌سازی بازاریابی با کیس‌متریکس

در اکثر کسب‌و‌کارها، بیشترین فروش از طریق وب‌سایت مربوط به مشتریان قدیمی است. برای بهینه‌سازی فروش و تقویت حفظ مشتریان، کیس‌متریکس (Kissmetrics) کاربران وب‌سایت را از اولین نقشه مشارکت آنها پیگیری می‌کند. این یک ابزار فوق‌العاده است که نشان می‌دهد مشتریان دقیقا در وب‌سایت شما چه کار می‌کنند ...

۲۲ Mordad 1397 بدون دیدگاه
دقیق برنامه‌ریزی کنید!

اپلیکیشن‌های این هفته  هم کارهای تقویمی شما را انجام می‌دهند و هم تبلیغات بنری‌تان را

۲۲ Mordad 1397 بدون دیدگاه
سایه‌بان‌های هوشمند لوترون سرنا

یکی از روش‌های خنک نگاه داشتن خانه آن است که تابش نور خورشید به داخل خانه را محدود کنید. سایه‌بان هوشمند سرنا را می‌توان برنامه‌ریزی کرد تا به شما امکان دهد که به طور خودکار آن را بالا یا پایین ببرید. از طریق اپلیکیشن لوترون (Lutron Serena smart shades)، شما می‌توانید آن را به سایر سیستم‌های خانه هوشمند اعم از نست و ترموستات اکوبی، دستیار گوگل، الکسا و غیره وصل کنید.

۲۱ Mordad 1397 بدون دیدگاه
همه‌ به نوبت با نوبتک
معرفی یک اپلیکیشن فارسی که با آسان‌کردن نوبت‌دهی، به رشد مشتریان آنها کمک می‌کند

اگر شما کسب‌و‌کاری دارید که بسیار توسعه یافته است و مشتریان زیادی جذب کرده‌اید، باید سعی کنید در اسرع وقت به مشتریان خود پاسخ دهید و به کارهای آنها رسیدگی کنید. برخی از کسب‌وکارها خدماتی را ارائه می‌دهند که به تعیین وقت و نوبت‌دهی نیاز دارد. در نتیجه با توجه به حجم بالای درخواست‌کننده، باید بستری برای مشتریان فراهم شود تا به آسانی و به سرعت بتوانند برای دریافت خدمات نوبت بگیرند.

۲۱ Mordad 1397 بدون دیدگاه روشنک ایرانیار
اکوسیستم استارت‌آپ‌های بازی هند یک میلیارد دلاری می‌شود
موج جدید اکوسیستم استارت‌آپی شبه‌قاره، صنعت بازی است

صنعت بازی هند در حال ترقی است؛ از ۲۹۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ تا تخمین ۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱. استارت‌آپ ایندیا میشن یک پروژه دولت هند برای ارائه پلتفرم کارآفرینی و ایجاد فرصت‌های شغلی کافی برای جوانان این کشور است. امروز‌، با اینکه صحنه استارت‌آپی در هند با فین‌تک، جمع‌آورنده‌های تاکسی و شرکت‌های تجارت الکترونیک گره خورده است ...

۱۷ Mordad 1397 بدون دیدگاه
بهترین‌های اینترنت اشیاء در سال ۲۰۱۸ از دل چه حوزه‌هایی و کدام شرکت‌ها بیرون می‌آید؟

امسال دستگاه‌ها، زیرساخت‌ها و محیط‌های متصل‌تري به بازار آمده‌اند که زندگی روزمره ما، عملیات‌های کاری و استانداردهای صنعتی را در سطح بین‌المللی متحول کرده‌اند. در اینجا به مجموعه‌ای از راهکارها و محصولات جدید که از فناوری اینترنت اشیاء استفاده می‌کنند و یک دنیای متصل را می‌سازند، اشاره می‌کنیم.

۱۷ Mordad 1397 بدون دیدگاه
اپلیکیشنی برای کسبه استارت‌آپی!
معرفی یک اپلیکیشن حسابداری فارسی

با حسابداری جیبی کسبه، صاحبان استارت‌آپ‌ها و کسب‌و‌کارها می‌توانند مدیریت امور مالی خود را در دست بگیرند. مدیریت آسان امور مالی‌ و در دسترس‌بودن دائمی صورت وضعیت فروشگاه از جمله میزان بدهکاری یا طلبکاری و موجودی انبار یکی از دغدغه‌های اصلی هر کسب‌و‌کاری است. در این راستا، نرم‌افزار حسابداری جیبی کسبه انجام امور مالی مانند صدور و چاپ فاکتور، انبارداری‌ و بانکداری را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

۱۷ Mordad 1397 بدون دیدگاه
با #1* راحت باش!
چرا «راحت بگیر!» شعار کارکرد‌‌ی ستاره اول شد‌ه است؟

امروز‌ بسیاری از افراد‌‌ به جای رفتن به بانک‌ها برای پرد‌‌اخت قبوض و یا مراجعه به باجه‌ها و سوپرمارکت‌ها برای خرید‌‌ شارژ تلفن همراه، تنها از طریق گوشی‌های همراه، می‌توانند‌‌ برای تلفن خود‌‌ شارژ تهیه کرد‌‌ه و قبوض خود‌‌ را پرد‌‌اخت کنند‌‌. استفاد‌‌ه آسان و سریع، صرفه‌جویی د‌‌ر وقت و صرف هزینه‌های کمتر از مهم‌ترین د‌‌ستاورد‌‌هایی هستند‌‌ که با استفاد‌‌ه از اپراتورهای خرید‌‌ شارژ، می‌توان به آنها د‌‌ست یافت.

۰۷ Mordad 1397 بدون دیدگاه
الوبیز، مشاوره کسب‌وکاری می‌دهد
با کمک اپلیکیشن فارسی الوبیز می‌توانید مشکلات استارت‌آپ‌تان را با آدم‌های خبره در میان بگذارید و از آنها راهنمایی بگیرید

به کمک اپلیکیشن الوبیز می‌توانید در سریع‌ترین زمان و کمترین هزینه از مشاوران کسب‌و‌‌کار در سراسر کشور مشاوره بگیرید و از امکانات متعدد این برنامه مانند «پرسش و پاسخ»، رزرو مشاور و… بهره‌مند شوید.

 

۳۱ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
90درصد بازدیدکنندگان اینوتکس سرمایه‌گذار بودند!
آرمان ارباب‌زاده، مدیرعامل استارت‌آپ تاکسی‌چی:

تاکسی‌چی اپلیکیشن مقایسه قیمت تاکسی‌های اینترنتی است. آرمان ارباب‌زاده، مدیرعامل این استارت‌آپ توضیح می‌دهد: «با استفاده از اپلیکیشن تاکسی‌چی، کاربران می‌توانند در هر شهری که هستند، قیمت تمامی تاکسی‌های اینترنتی که در آن شهر فعال هستند‌ را داشته باشند و مناسب‌ترین را انتخاب کنند.» 

۲۶ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

اگر شما طراح وب هستید یا در زمینه طراحی فعالیت دارید، کانوا فور ورک (Canva for Work) بازار مناسب شما‌ست. راهکار جدید کانوا فور ورک قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای را در زمینه مدیریت پروژه طراحی ارائه می‌دهد. این ابزار تمام موارد ضروری را دارد و قابلیت مدیریت پروژه‌ را نیز اضافه کرده است از قبیل قالب‌های سفارشی برای موارد بازاریابی تیم و اسناد. 

۲۶ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
امنیت پروژه با کلاود9

کلاود۹ (Cloud9)یک ویراستار کد آنلاین و قدرتمند است که تمام داده‌ها را در یک جای ایمن نگه می‌دارد. کلاود۹ مسئولیت نگهداری و امنیت پروژه‌ها را بر عهده دارد و به کاربران امکان می‌دهد تا فقط روی کار خود تمرکز کنند.

۲۶ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
اسکرین لیپ؛ اشتراک صفحه نمایش

اسکرین لیپ (Screen Leap)یک ابزار ساده برای اشتراک‌گذاری صفحه نمایش است که نیازی به نصب پلاگین‌ها، اپلیکیشن‌ها یا ثبت‌نام ندارد. این قابلیت امکان می‌دهد تا اسکرین لیپ را از هر دستگاهی با یک مرورگر مشاهده کرد. به علاوه این ابزار خوبی برای مدیران تیمی است که به همکاری‌های سریع نیاز دارند و نمی‌خواهند با موانعی مانند ساخت حساب کاربری مواجه شوند.

۲۶ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
امروز چه‌کار کردید؟!

باز هم اپ‌های کاربردی را برای مدیریت بهتر کارها و پروژه‌ها معرفی کرده‌ایم ...

۲۶ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
درخواست تپ‌سی با هر دستگاهی ممکن شد
ارائه‌ نسخه تحت وب تپ‌سی

نسخه تحت وب اپلیکیشن تپ‌سی، که به‌تازگی به بازار ارائه شده است، با هر مرورگری (browser) کار می‌کند. تیم فنی تپ‌سی این ویژگی جدید را برای کاربرانی ارائه داده که به هر دلیلی ممکن است نتوانند یا نخواهند از اپلیکیشن موبایل خود استفاده کنند.

۱۶ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
تجارت کفش‌ و‌ پوشاک و انبارداری با کمک اپلیکیشن

این هفته با کلیر اسپایدر ، چنل ایپ و پری اسکرین آشنا شوید ...

۱۴ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
در ساخت MVP  سریع باشید و خشن

در پاورقی دنباله‌دار «از داخل گود» به شرح اتفاقاتی می‌پردازم که استارت‌آپ «می‌بریم» را به‌تدریج از نفس انداخت؛ اشتباهاتی که هیچ منتوری به شما نمی‌گوید.

۱۴ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

صفحه‌ها

اشتراک در اپلیکیشن