اپلیکیشن

اگر در بازار غرق نشوید، متوجه حقیقت عریانش نخواهید شد

در پاورقی دنباله‌دار «از داخل گود» به شرح اتفاقاتی می‌پردازم که استارت‌آپ «می‌بریم» را به‌تدریج از نفس انداخت؛ اشتباهاتی که هیچ منتوری به شما نمی‌گوید.

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
تمیزکننده آکواریوم که با اپلیکیشن کنترل می‌شود

یک تمیزکننده آکواریوم روباتیک به بازار آمده که مانند یک رومبای هوشمند (جاروبرقی‌های خودکار) عمل می‌کند و تنها تفاوت آن در محلی است که تمیز می‌کند. این روبات مخصوص تمیزکردن آکواریوم‌هاست. این روبات کوچک یک قسمت از آکواریوم شما را تمیز کرده و از ایجاد جلبک در آن جلوگیری می‌کند. 

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
اپلیکیشنی برای دروپنجره‌فروش‌ها
مستر‌وین،یک اپلیکیشن فارسی برای یک حرفه خاص است

۱۵ ماه است که مدیر‌عامل تاکسیرانی می‌خواهد برای استارت‌آپ‌های پرداخت‌ کرایه یک تصمیم بگیرد! آیا شهرداری تهران حامی استارت‌آپ‌هاست یا می‌خواهد با اتلاف زمان آنها را زنده‌به‌گور کند؟ 

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
امضای دیجیتال با اسکرین فلوئنس

اسکرین فلوئنس (Screenfluence) یک پلتفرم نمایش اجتماعی و امضای دیجیتال مبتنی بر فضای ابری است که مدیریت محتوای یکپارچه‌ را نیز شامل می‌شود. این اپلیکیشن برای پشتیبانی از کاربران و موارد مصرف در خرده‌فروشی‌ها، اماکن عمومی یا بخش‌های شرکتی طراحی شده است. 

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
بدرالدین رستگار به همراه مهدی سرخه‌میری هر دو ۲۱ ساله و دانشجوی کامپیوتر در دانشگاه صنعتی قم، یک استارت‌آپ در بازار زیبایی راه انداخته‌اند

تایم‌بوکر به نشانی timebooker.ir‌ استارت‌آپی است که برای آرایشگران ارزش‌آفرینی کرده است. بدرالدین رستگار به همراه مهدی سرخه‌میری هر دو ۲۱ ساله و دانشجوی کامپیوتر در دانشگاه صنعتی قم هستند. بدرالدین می‌گوید از همان دوران دبیرستان به حوزه نرم‌افزار علاقه‌مند بوده و برنامه‌نویسی می‌کرده‌ و در جشنواره‌های مختلفی شرکت کرده و موفق شده در یکی از جشنواره‌های خوارزمی مقام دوم را کسب کند.

۲۰ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
قیاس‌شاپ، جایگزینی برای صندوق‌های گران‌قیمت
یک اپلیکیشن فارسی برای صدور فاکتور در فروشگاه‌ها

با توجه به پیشرفت روز‌افزون فناوری، بیشتر کسب‌و‌کارها از شیوه‌های سنتی برای انجام امور خود استفاده نمی‌کنند. این شرایط برای یک فروشگاه کوچک نیز صدق می‌کند. فرض کنید به یک فروشگاه رفته‌اید و اقلامی را خریداری کرده‌اید، حالا می‌خواهید فاکتور خرید خود را داشته باشید. یا بر‌عکس، مشتری به فروشگاه شما می‌آید و از شما درخواست فاکتور می‌کند. 

۲۰ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
نسخه جدید اپلیکیشن فیچرهای جدید ارائه می‌دهد

برخی رانندگان (سفیران) تپ‌سی علاقه دارند حتما پرداخت کرایه به صورت نقدی انجام شود و البته گروهی از مسافران نیز همین روش را می‌پسندند. 

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
قابلیت پرداخت داخل اپلیکیشن  اینستاگرام

اینستاگرام اخیرا یک قابلیت پرداخت داخل اپلیکیشن را به صورت آزمایشی برای برخی کاربران اضافه کرده است. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد تا یک کارت اعتباری یا دبیت‌کارت و یک پین برای امنیت بیشتر اضافه کنند.

۱۳ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
هم چت کنید، هم رادیو اینترنتی داشته باشید

این دو اپلیکیشن ممکن است برای مراودات کسب‌وکاری یک استارت‌آپ الگوهای خوبی باشند ...

۱۳ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
مالیات و حساب‌وکتاب با شوباکسد

شوباکسد(Shoeboxed) مدیریت رسیدهای مربوط به مخارج کسب‌و‌کارها را بسیار آسان می‌کند و یکی از اپلیکیشن‌های مفید برای صاحبان کسب‌و‌کارها و استارت‌آپ‌ها به شمار می‌رود.

۱۳ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
گپی با رضا نصرتی درباره استارت‌آپی که برای اشتغال‌زایی زنان خانه‌دار برنامه جالبی دارد

حوزه غذا و سفارش آنلاین آن از جمله حوزه‌هایی است که مورد علاقه اهالی استارت‌آپ‌ها قرار گرفته ‌و استارت‌آپ‌های مختلفی در این حوزه کار خود را شروع کرده‌اند. اما توجه به حوزه عرضه غذای با‌کیفیت خانگی و استفاده از ظرفیتی که در خانم‌های خانه‌دار وجود دارد، به نظر می‌رسد حوزه پر‌کششی باشد و در آینده شاهد موفقیت بیشتر استارت‌آپ‌های فعال در سفارش غذای آنلاین در این حوزه باشیم.

۱۰ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
رابین‌هودبازی در برابر اپل!
گفت‌وگو با پویا خوشبخت، مدیرعامل سیب‌اپ که از فروش اپلیکیشن‌های خارجی عذاب وجدان دارد اما آن را مبارزه با تحریم‌های اپل می‌داند

پویا خوشبخت متولد ۷۱ است. می‌گوید با هم‌بنیانگذارانش، سیب‌اپ را با همان سبکی که خارجی‌ها به آن گاراژی می‌گویند، در یک اتاق کوچک و با کمترین امکانات آغاز کرده‌اند، اما تاکید دارد در بازاری که آن روزها رقیب‌های گردن‌کلفتی مانند سیبچه هم در آن حضور داشته، از اشتباهات آنها استفاده و رشد کرده‌اند. به اعتقاد او سیب‌اپ امروز بیش از اینکه یک اپ‌استور ایرانی باشد ....

۰۷ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه رضا جمیلی
داربست بستن با اپلیکیشن
داربستان یک اپلیکیشن فارسی برای یک حرفه ساختمانی است

یکی از مشاغل پر‌‌زحمت و البته خطرناک، نصب داربست‌های فلزی است که در صنعت ساختمان بسیار کاربرد دارد. اگر به هر نحوی با صنعت ساختمان و داربست در ارتباط باشید، می‌توانید از برنامه داربستان به عنوان مرجعی برای این حوزه استفاده کنید و این ابزار خدمات مفیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

۰۶ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
مشاوره آنلاین روانشناسی در فول‌فکر
گفت‌وگو با وحید کریمانه

در جامعه اینقدر که افراد به سلامت جسم خود اهمیت می‌دهند، شاید به سلامت روان خود توجهی نداشته باشند و این تصور اشتباه در بین افکار عمومی رایج است که هر کسی که به روانشناس مراجعه می‌کند، حتما باید مشکلات روانی داشته باشد. ولی در دنیای پرتنشی که ما در آن زندگی می‌کنیم، حتی افراد سالم هم نیاز به روانشناس دارند تا همواره از سلامت روحی برخوردار باشند. 

۰۳ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
بازاریابی به سبک اوبر
یکی از غول‌های استارت‌آپی جهان چطور مشتری جذب می‌کند؟

تاکسی آنلاین اوبر که هم‌اکنون مدیرعامل آن یک ایرانی است، از جمله مهم‌ترین استارت‌آپ‌های دنیا محسوب می‌شود که توانسته است با طراحی یک اپلیکیشن کاربردی و قابل‌نصب در تلفن‌های همراه، مسافران را با راننده‌ها مرتبط سازد. این کمپانی هم‌‌اکنون در بیش از ۶۶ کشور جهان فعالیت داشته و یک سیستم تاکسیرانی شناخته‌شده به شمار می‌رود. 

۰۱ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
کارمندداری با بومر
معرفی یک اپلیکیشن برای سروسامان دادن به امورات اداری مرتبط با کارمندان شرکت

بومر (Boomr) یک راهکار مدرن ردیابی زمان است که کارمندان را با یکدیگر در ارتباط قرار می‌دهد. این ابزار همچنین داده‌های مربوط به شیفت کاری را با مجموعه‌ای از محصولات نرم‌افزاری پرداخت حقوق و تهیه صورتحساب همگام‌سازی می‌کند.

۰۱ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
اسماگ‌ماگ، فلیکر را خرید

طبق گزارش رسانه‌ها اسماگ‌ماگ که یک شرکت خدمات هاستینگ عکس حرفه‌ای است، فلیکر را خریداری کرده است. در سال ۲۰۰۵ یاهو این شرکت را به مبلغ ۳۵میلیون دلار خریداری کرده بود اما مشخص نبود که تا الان با این خدمات چه کرده است .

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
دیتا‌شهر؛ یک شبکه اجتماعی مکان‌محور

استارت‌آپ دیتاشهر به نشانی datashahr.com‌ توسط بهرام مشرفی، محمد چنگانی و امید آراسته بنیانگذاری شده است. بهرام متولد ۶۸ در شهر تهران است که در رشته هوش مصنوعی در دانشگاه یزد تحصیل کرده است. محمد متولد ۷۰ در شهر اصفهان است و هم‌دانشگاهی بهرام بوده و امید نیز متولد ۶۸ در شهر تهران است و رشته سازه را در شهر زنجان خوانده است. 

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
محبوب والدین، منفور کودکان!

ورایزون اعلام کرده است که محصول ویژه‌اش برای والدین یعنی فمیلی‌بیس هم به‌روز‌رسانی شده و هم تغییر نام داده شده است. این اپلیکیشن ویژه برای اعمال کنترل والدین روی گوشی کودکان که ورایزون اسمارت‌فمیلی نام دارد، به والدین امکان می‌دهد تا جنبه‌های مختلف تلفن هوشمند کودکان خود مانند فیلتر محتوا و محدودیت زمان صفحه نمایش را مدیریت کنند.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
برای فاندر همه چیز از مربی شروع شد
داستان موفقیت یک برند که این روزها راهنمای راه‌اندازی کسب‌وکار است

مجله اینترنتی foundr یکی از منابع شناخته‌شده برای علاقه‌مندان به شروع یک کسب‌و‌‌کار است و با جلب بیش از ۲۵۰هزار مشترک و تولید پادکست‌هایی که بیش از یک میلیون مرتبه شنیده شده‌اند، جایگاه خوبی را به عنوان یک مرجع آموزشی برای خود باز کرده است. این مجله در چند سال کوتاه پس از شروع به کار موفق به انجام بیش از ۲۴۰ مصاحبه تخصصی با صاحبان مشاغل یا افراد موثر در کسب‌و‌کارهای نوپا شده و از ۱۷۳ کشور بازدید‌کننده دارد.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

صفحه‌ها

اشتراک در اپلیکیشن