اپلیکیشن

بنیت سولوشن، یک مدیر مالی شخصی است
گپی با بنیامین عباسی درباره استارت‌آپ فین‌تکی‌اش

حساب‌وکتاب و مدیریت مالی یکی از اجزای جدانشدنی هر کسب‌وکاری به حساب می‌آید ولی با گسترش اینترنت در بین جامعه و استفاده مردم از اپلیکیشن‌های مختلف در کاربری‌های گوناگون، مدیریت مالی شخصی نیز بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. 

۲۶ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه آزاده خیرآبادی
با "تمیر" می توانید ببینید در روز چند ساعت کار می کنید!

تیمر (Timr) از یک اپلیکیشن اندرویدی بسیار ساده و یک اپلیکیشن وب (timr.com) تشکیل شده است. با این اپلیکیشن، شما می‌توانید در حین سفر وقت خود را پیگیری کنید، و در دفتر کار نیز می‌توانید از اپلیکیشن وب آن استفاده نمایید. بهترین ویژگی این ابزار آن است که می‌توانید اپلیکیشن وب و اپلیکیشن همراه خود را به طور خودکار همگام‌سازی کنید.

۱۹ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
فناوری صوتی سه بعدی جدید مایکروسافت برای کمک به مسیریابی ناشنوایان

مایکروسافت یک اپلیکیشن جدید به نام ساند اسکیپ را معرفی کرده است که از فناوری صوتی سه بعدی برای کمک به مسیریابی استفاده می‌کند. این شرکت از سال ۲۰۱۴ روی استفاده از چنین فناوری‌های سه بعدی برای پیمایش و مسیریابی کار کرده است.

۱۹ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
کارهای استارت‌آپ‌تان را فهرست کنید

معرفی دو ابزار کسب وکاری یکی برای کار تیمی قوی‌تر و دیگری برای داشتن ارائه‌های بهتر

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
آوایار؛ تورلیدر صوتی گردشگران
سحر بختیاری با یک ایده جذاب پا به دنیای استارت‌آپ‌های گردشگری گذاشته است

جاذبه‌های گردشگری و صنعت توریسم علی‌رغم اینکه کشش این را دارد که بازار کار خوبی در آن شکل بگیرد، ولی تا‌کنون کمتر به آن پرداخته شده است. با این وجود، استارت‌آپ‌های مختلفی در جهت حمایت از این صنعت در ایران کار خود را شروع کرده‌اند تا بتوانند کمکی به رونق جاذبه‌های گردشگری ملی کرده باشند. 

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه آزاده خیرآبادی
در سال جدید با "کرو" برنامه های کاریتان را مدیریت کنید

کرو یک شرکت فناورانه در مونترال است. این شرکت اپلیکیشن کرو را توسعه داده، بازاریابی کرده و اداره می‌کند. این اپلیکیشن نیز به افراد امکان می‌دهد تا طراحان، تصویرسازان و توسعه‌دهندگان نرم افزاری را که به طور آزاد کار می‌کنند، پیدا نمایند. افراد دارای شغل آزاد در کرو پروژه‌هایی را برای شرکت‌هایی مانند دراپ‌باکس، مدیوم، تیندر، ایونت‌برایت و IDEO انجام داده اند.

۱۵ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
سامسونگ‌مکس جایگزین اوپرامکس

شرکت سامسونگ اپلیکیشن ذخیره داده و حریم خصوصی خود به نام «سامسونگ مکس» را جایگزین اوپرا مکس می‌کند. این شرکت می‌گوید که این مکس جدید در مقایسه با نسخه اوپرا دارای «یک تجربه کاربری و طراحی پیشرفته» است و دو قابلیت اصلی ذخیره داده دارد که به کاربران امکان می‌دهد بر مصرف داده نظارت کرده و حریم خصوصی را مدیریت کنند و نیز این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا به طور ایمن به اینترنت دسترسی داشته باشند. 

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
کارهای استارت‌آپ‌تان را فهرست کنید

معرفی دو ابزار کسب وکاری یکی برای کار تیمی قوی‌تر و دیگری برای داشتن ارائه‌های بهتر

۲۴ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
تناسب اندام موبایلی با ران‌تستیک
گزارشی از یک استارت‌آپ اتریشی موفق

ران‌تستیک (Runtastic) یک شرکت استارت‌آپی تناسب اندام در اتریش است که علم تناسب اندام سنتی را با اپلیکیشن‌های همراه، شبکه‌ اجتماعی و عناصر دیگر ترکیب کرده است.

۱۷ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
گردش مالی خود را مدیریت کنید

 ام‌وای‌اوبی با کمک فضای ابری یک ابزار مناسب برای حسابداری استارت‌آپ‌هاست ...

۱۷ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
اینسایت تایمر اپلیکیشن مدیتیشن

با وجود تمام اپلیکیشن‌هایی که به شما کمک می‌کنند تا هر چه در اطرافتان و در سرتان وجود دارد را دسته‌بندی کنید، اما باز هم به یک اپلیکیشن مفید مانند اینسایت‌تایمر برای مدیتیشن نیاز خواهید داشت. اینسایت تایمر موسیقی‌های آرامش‌بخش را به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید بر حسب موضوع، فرد، مدت زمان و غیره موسیقی را انتخاب کنید. 

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
RCS‌؛ پیام‌رسانی به اندرویدی‌ها

پس از یک سال توسعه، گوگل «پیام‌رسانی کسب‌و‌کار RCS» را عرضه کرده است. این بدان معنی است که برندها می‌توانند پیام‌های چند‌رسانه‌ای بیشتری را برای کاربران اندرویدی خود ارسال کنند. ایده این قابلیت آن است که به جای فقط دریافت یک پیامک از یک کد کوتاه پنج‌رقمی تصادفی که به شما می‌گوید اتاق هتل شما رزرو شده است ...

۱۴ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
روی موج حساب‌ و کتاب
اپلیکیشن فارسی موج، یک ابزار حسابداری شخصی با امکانات متنوع است

اگر صاحب کسب‌و‌کاری هستید که نیاز به صدور فاکتور برای مشتریان خود دارید یا اینکه می‌خواهید هزینه‌ها و درآمدهای روزانه خود را ثبت کنید، به کمک اپلیکیشن حسابدار شخصی موج می‌توانید به مدیریت تراکنش‌های مالی روزمره بپردازید و همچنین یک دستیار انبارداری خوب در اختیار داشته باشید.

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
بستوران، شبکه اجتماعی مقایسه رستوران‌ها
سید‌محمد حسین علوی ۲۶ساله است او از استارت‌آپی که در کرمان راه انداخته‌اند می‌گوید

استارت‌آپ بستوران به نشانی bestooran.com‌ استارت‌آپی است که سید‌محمد حسین علوی به همراه ۳ هم بنیانگذار خود بهداد مرسل‌پور، رسول عطار‌پور و سید‌عماد آرمون در شهر کرمان بنیانگذاری کرده است. 

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
کابین هم آمد

اپلیکیشن هوشمند درخواست تاکسی کابین با حضور جمعی از مدیران بانک ملت رونمایی شد و این تازه‌وارد بازار تاکسی آنلاین به جمع دیگر رقبا پیوست. این اپلیکیشن که در سمت مسافر ‌روی دو پلتفرم IOS و اندروید و در سمت راننده روی پلتفرم اندروید طراحی شده است‌ ...

۱۰ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
مجیک لیپ ؛ نور تاباندن بر تاریکی
آشنایی با یکی از استارت‌آپ‌های موفق حوزه اینترنت اشیا و واقعیت افزوده

مجیک لیپ  (Magic Leap) یک شرکت استارت‌آپی آمریکایی  است که روی یک نمایشگر مجازی به نام مجیک‌لیپ‌وان که روی سر قرار می‌گیرد، کار می‌کند. این دستگاه تصویر سه‌بعدی را که توسط کامپیوتر ایجاد شده است، روی اشیا در دنیای واقعی قرار می‌دهد و این کار را از طریق ساطع‌کردن یک میدان نور دیجیتالی در چشم کاربر انجام داده و از فناوری‌های مناسب با کاربردها در واقعیت افزوده و دید کامپیوتری استفاده می‌کند.

۱۰ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
ربط کنگره موبایل بارسلون و انتخاب موبایلت

این هفته یکی از مهم‌ترین رویداد‌های فناوری دنیا یعنی کنگره موبایل بارسلون برگزار می‌شود و اگر خدا بخواهد آنجا هستم. خب تلاش می‌کنم گزارش‌های دست‌اولی از این رویداد بنویسم و عکس و فیلم‌های خوبی هم بگیرم. همیشه وقتی به یک رویداد خوب دعوت می‌شویم، یک عالم رویاپردازی می‌کنیم که آنجا ممکن است با چه چیزهایی روبه‌رو شویم و آماده دیدن و شنیدن راجع به یک دوجین چیز جذاب هستیم. 

۰۹ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
واتس‌اپ هم کسب‌وکاری شد
مسنجر شماره یک دنیا برای بیزینس‌من‌ها یک آس جدید رو کرده است

مسنجر شماره یک دنیا برای بیزینس‌من‌ها یک آس جدید رو کرده است ...

۰۹ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی را می‌توان یک‌کاسه کرد؟
در حالی که بزرگترین انتقاد استارت‌آپ‌ها، شکل گیری انحصار است اما حداقل روی کاغذ راهکارهایی وجود دارد

از همان زمان که پای کیف پول‌ها به صنعت پرداخت ایران باز شد، دردسرهایشان کم نبود. مشکل اول اینکه رگولاتوری و بانک مرکزی با وجود آنها مشکل داشت. کیف پول‌ها در صورتی که در بین مردم جامعه رواج پیدا می‌کردند، این توانایی و در عین حال خطر را داشتند که خلق پول داشته باشند. 

۰۸ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
ایمیل کسب‌وکاری با نیوتن‌میل

می‌توان گفت نیوتن میل (Newton Mail) یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ایمیل برای کسب‌و‌کارهاست. این ابزار از اکثر انواع حساب‌های ایمیل پشتیبانی می‌کند. به علاوه، از سایر اپلیکیشن‌ها و خدمات مانند لینکداین، اورنوت، تودولیست، وان نوت، پاکت، ترلو، زن‌دسک، سیلزفورس، آسانا و غیره پشتیبانی می‌کند. 

۰۸ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

صفحه‌ها

اشتراک در اپلیکیشن