استارت آپ

افزایش محبوبیت اینترنت اشیاء در تایلند

به لطف آمادگی زیرساخت بی‌سیم کشور تایلند، تایلندی‌ها در مقایسه با سایر کشورها در آسیا و اقیانوسیه از اینترنت اشیاء برای کاربردهای مختلف استفاده می‌کنند.  استفاده از دستگاه‌های همراه، افزایش آمادگی پهنای باند نسل چهارم و مراکز داده‌ و نیز دسترسی به مراکز تجزیه و تحلیل در این کشور از جمله عوامل اصلی وسعت استفاده از فناوری اینترنت اشیاء در تایلند هستند.  

۰۲ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
پِیپرلس پست و دنیای طراحی
کسب وکاری که ۱۲.۴ میلیون دلار سرمایه گرفته است

پیپرلس پست یک شرکت تجارت الکترونیک است که روی لوازم‌التحریر آنلاین و چاپی طراحی‌‌محور اعم از دعوتنامه‌ها، کارت تولد، مجموعه‌های عروسی‌ و لوازم‌التحریر سفارشی تمرکز دارد. پیپرلس‌پست با طراحان مد پیشرو اعم از کیت اسپید، کلی ویرستلر‌ و اسکار دلا رنتا شراکت می‌کند.

۳۰ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
داستان یک استارت‌آپ جوان آمریکایی که زود یونیکورن شد

اینفور یک شرکت نرم‌افزاری در آمریکاست که به طور خصوصی و چند‌ملیتی اداره می‌شود.  دفتر مرکزی این شرکت در نیویورک‌سیتی واقع شده است.  اینفور روی اپلیکیشن‌های کسب‌و‌کار برای سازمان‌ها تمرکز دارد و از طریق رایانش فضای ابری به عنوان یک خدمات ارائه می‌شود.

۲۸ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
مهاجرت با بریج یو‌.اس

بریج یو‌.اس (Bridge US)یک شرکت خدمات حقوقی در سن‌فرانسیسکو، کالیفرنیا، است که خدمات و منابع مهاجرتی را در آمریکا ارائه می‌دهد.

۲۶ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
هوبا، خرید با انتخاب‌های متنوع
معرفی یک شبکه کسب‌وکاری که حسابی موردتوجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته است

هوبا (Hubba) یک شرکت نرم‌افزار کامپیوتری در فضای فناوری خرده‌فروشی است. این شبکه بی‌۲بی در تورنتوی کانادا واقع شده است. این شرکت در سال ۲۰۱۰ توسط مدیرعامل و بنیانگذار، بن زیفکین، بنیانگذاری و در سال ۲۰۱۴ راه‌اندازی شد.

۲۶ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
ویدئو اسم یک استارت‌آپ موفق ویدئویی است
امکان ساخت ویدئوهای کوتاه به رشد این کسب‌وکار کمک زیادی کرده است

ویدئو (Wideo) یک پلتفرم ساخت ویدئوی آنلاین است که به کاربران امکان می‌دهد ویدئوهای آنلاین را ایجاد و ویرایش کنند و به اشتراک بگذارند. پلتفرم ویدئو به افرادی که تجربه ساخت یا طراحی ویدئو را ندارند، امکان می‌دهد تا ویدئوها، ارائه‌های متحرک، کارت‌های الکترونیکی ویدئویی و غیره را ایجاد کنند.

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
آنچه فکر می کنید هستید، آنچه مشتری از شما می بیند!
دلایلی که نشان می‌دهد پرسونای مخاطب شما به خوبی کار نمی‌کند

آیا تا به حال پیش آمده  که مطمئن باشید همه چیز را درست انجام داده‌اید، اما زمانی که نتایج به دست می‌آید، نتیجه‌ای عکس به دست آورید؟ این بدترین کابوس یک بازاریاب است. پرسونای شما یک ساختار بلوکی از عملیات بازاریابی شماست، اگر آ‌نها به اندازه کافی خوب نباشند، نشان‌دهنده این است که  یک بخش از استراتژی بازاریابی شما دچار مشکل خواهد بود.

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
ویدئوکده‌ای به نام ویوستر

ویوستر (Viewster) خدمات مبتنی بر تقاضای ویدئویی است که در سال ۲۰۰۷ راه‌اندازی شد. دفاتر مرکزی این استارت‌آپ در زوریخ، سوئیس، است. ویوستر مجموعه وسیعی از نمایش‌ها و فیلم‌های تلویزیونی رایگان را ارائه می‌دهد که بودجه آنها از طریق تبلیغات تامین می‌شود.

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
یکست؛ برندسازی که برند شد
پلتفرم انتشار اطلاعات کسب‌وکارها از کجا به کجا رسیده است؟

یکست(Yext)یک شرکت فناوری در نیویورک است که به اطلاعات فهرست‌بندی کسب‌و‌کار در چندین پایگاه داده اینترنتی مختلف و سایت‌های رسانه‌ای (گوگل، فیس‌بوک، بینگ، یلپ‌ و غیره) رسیدگی کرده و به مشتریان خود امکان می‌دهد تا مطمئن شوند که فهرست‌های کسب‌و‌کار آنها در آن پایگاه‌های داده‌ای که یکست به آنها دسترسی دارد، به‌روز و دقیق است.

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
یادگیری تطبیقی با نیوتن
چطور استارت‌آپی که زمانی آسیب‌پذیر بود در نهایت ۱۴۷ میلیون دلار سرمایه جذب کرد؟

نیوتن (Knewton) یک شرکت یادگیری تطبیقی است که برای شخصی‌سازی محتوای آموزشی یک پلتفرم ایجاد کرده و برای آموزش تکمیلی متمرکز در رشته‌های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات، درس‌ابزار دارد. این شرکت در سال ۲۰۰۸ توسط خوزه فریرا، مدیر اجرایی سابق شرکت کاپلان، بنیانگذاری شد. 

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
حقوق تکنولوژی‌مان را چطور واگذار کنیم؟
یک راهنمای حقوقی خودمانی برای آنها که می‌خواهند فناوری کسب وکارشان را بفروشند

تکنولوژی بخشی جدایی‌ناپذیر از حوزه کسب‌و‌کار‌ها خصوصا استارت‌آپ‌هاست. به همین جهت صحبت در مورد امکان و نحوه انتقال تکنولوژی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
حل‌و‌فصل غیرقضایی اختلاف‌ها در استارت‌آپ‌ها

استارت‌آپ‌ها از جمله پدیده‌های نو‌ظهور در عرصه کسب‌و‌کار کشور ما به حساب می‌آیند و مانند هر پدیده نو‌ظهور دیگری طبیعتا این حوزه نوین مانند هر پدیده نوظهور دیگری نیازمند آماده‌سازی بستر مناسب جهت استفاده هر‌چه مناسب‌تر از ظرفیت‌های داخلی در جهت رشد و توسعه خود است.

۱۶ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
کدام استارت‌آپ‌ها مشمول قانون کار نمی‌شوند؟

یکی از دغدغه‌های این روزهای استارت‌آپ‌ها بحث مقررات قانون کار و تکالیفی است که قانون بر کارفرمایان بار می‌کند. مسئله‌ای که دارای اهمیت زیادی است و باید بدان پرداخت، آن است که آیا استارت‌آپ‌ها مشمول قانون کار هستند و یا اینکه از این قانون مستثنی هستند؟

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
نت‌ایز، یکی از همان چینی‌های همه فن‌حریف است
چینی‌ها خوب یاد گرفته‌اند نمونه بومی خدمات‌دهندگان جهانی اینترنتی را بسازند

نت‌ایز  (NetEase) یک شرکت فناوری اینترنتی چینی است که خدمات آنلاین را در حوزه محتوا، جامعه، ارتباطات و تجارت ارائه می‌دهد. این استارت‌آپ در سال ۱۹۹۷ راه‌اندازی شد و در حوزه توسعه خدمات اینترنتی به چین پیشرو است. امروز، نت‌ایز برخی از بازی‌های کامپیوتری و همراه آنلاین چین، خدمات تبلیغاتی، خدمات ایمیل و پلتفرم‌های تجارت الکترونیکی را ایجاد و اداره می‌کند. این یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بازی ویدئویی در دنیاست.

۱۰ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
منتورهای امروزی کتابخوانند نه کارآفرین

منتور خوب جهت درست کسب‌وکار را نشان می‌دهد، چون دانش و تجربه بیشتری دارد. منتور در واقع هم باید دانش داشته باشد و هم تجربه کسب‌وکار داشته باشد. یک منتور خوب صرفا براساس شهود حرف نمی‌زند و بیشتر براساس تجربه حرف می‌زند، چون اگر صرفا براساس شهود حرفی بزند، مانند عضوی از اعضای تیم است که حدس و گمان‌هایی دارند و در این صورت تفاوت منتور خوب با دیگران مشخص نمی‌شود. 

۰۳ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
 ایده‌هایی که می‌توان از آنها حمایت کرد

همه افراد برای طرح‌ها و ایده‌هایی که به ذهنشان می‌رسد، ارزش قائل بوده و آنها را دوست دارند. تفکر آدمی ارزشمند بوده و بهایی برای آن نیست. به جهت همین ارزشمندی است که برخی کارآفرین‌ها و یا افراد خلاق تمایل به ثبت ایده‌های خود دارند. در این متن به این نکته می‌پردازیم که آیا ایده قابلیت ثبت دارد یا خیر، تحت چه شرایطی و با چه عناوینی؟

۰۲ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
سرمایه‌هایی که به وُرک‌دی سرازیر شد
درباره یک استارت‌آپ موفق نرم‌افزاری

راز سرمایه‌پذیری مداوم برخی استارت‌آپ‌ها در چیست؟ راندهای متوالی جذب سرمایه برای برخی استارت‌آپ‌ها گویی کاری است شبیه خوردن یک لیوان آب. استارت‌آپی که این هفته معرفی کرده‌ایم چنین مسیری را پشت سر گذاشته است.  صحبت از استارت‌آپ ورک‌دی است.

۰۲ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
بزرگ‌ترین موتور جست‌وجوی روس‌ها، یاندکس نام دارد!

یاندکس (Yandex) یک شرکت فناوری اطلاعات روسی است که بزرگ‌ترین موتور جست‌وجوی روسیه و هشتمین موتور جست‌وجوی جهان را اداره می‌کند. همچنین این شرکت توسعه‌دهنده سرویس‌ها و محصولات اینترنتی بسیاری هم بوده است. صفحه خانگی Yandex.ru محبوب‌ترین وب‌سایت در روسیه است.

۳۰ Dei 1396 بدون دیدگاه

استرالیا تکسیشن آفیس (Australian Taxation Office)یا همان ATO به کسب و کار شما کمک می‌کند تا به امور مربوط به مالیات رسیدگی کند...

۲۸ Dei 1396 بدون دیدگاه

برای صاحبان کسب و کارهای کوچک، مایکروسافت دیموت دسکتاپ (Microsoft Remote Desktop یک اپلیکیشن قابل اعتماد و ایمن، و روشی برای برقراری ارتباط از راه دور با کامپیوتر شخصی شما از طریق تلفن یا تبلت اندروید شما است...

۲۸ Dei 1396 بدون دیدگاه

صفحه‌ها

اشتراک در استارت آپ