ارزش افزوده

خلق درآمد با سرویس ارزش افزوده موبایل

سرويس ارزش افزوده موبايل شامل پيام متنى، پيام صوتى، USSD، اپليكيشن، بازى و ... است که یک حوزه جذاب با فرصت‌های بالقوه اقتصادی بالا برای کسب‌و‌کار است...

۰۶ Dei 1396 بدون دیدگاه
استارت آپ چیست؟

دیانا خورشیدی مشاور ایجادطرح تجاري و جذب سرمايه‌گذار | استارت‌آپ معمولا متشکل از یک تیم است که ایده‌ای دارند و این ایده هنوز وارد بازار نشده یا سهمی از بازار ندارد. به‌عنوان یک کالا، خدمات یا پلتفرم. آیتم‌هایی که باعث می‌شود کسب‌وکاری، یک استارت‌آپ محسوب شود از این قرار است؛ از تیم بودن شروع می‌شود و شامل مواردی چون داشتن ایده‌ای نو، کپی‌کردن یک ایده جهانی و حتی داشتن یک ایده داخلی است ...

۰۳ Aban 1396 بدون دیدگاه
امید، بزرگ‌ترین هدیه استارت‌آپ ها به مردم ایران
کارآفرینان در پنل «کارآفرینان‌، قهرمانان ملی» از عوامل موفقیت و تهدیدها و فرصت ها گفتند

کارآفرینان استارت‌آپی پنل اول همایش را با بیان تجربیات خود آغاز کردند؛ تجربیاتی که شنیدن آن‌ها برای بخش قابل‌توجهی از آن‌ها را جوانان فعال در حوزه استارت‌آپی تشکیل می‌دادند، حس خوبی ایجاد کرد. 

۰۴ Dei 1395 بدون دیدگاه
جلوی تراکنش‌های بانکی مشکوک گرفته می‌شود؟
نگاهی به یک دستورالعمل مالیاتی و آسیب‌شناسی آن

رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی دستورالعمل نحوه سرکشی ماموران مالیاتی به حساب‌های بانکی را با عنوان «رسیدگی به تراکنش‌های بانکی مشکوک» در چهارم اردیبهشت‌ماه جاری ابلاغ کرده، ضمن اینکه مسئولیت اجرای این دستورالعمل بر‌عهده ادارات کل امور مالیاتی گذاشته شده است.

۲۱ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
صورت‌های مالی و آینده استارت‌‌آپ‌ها
به شما می‌‌گوییم چگونه استارت‌آپ‌ها دنباله‌روی شرکت‌های خدماتی و پیمانکاران نشوند و صورت‌‌های مالی تهیه کنند

استارت‌آپ‌ها باید صورت‌های مالی خود را با توجه به مقررات و استانداردهای حسابداری تهیه کنند. استانداردهایی که می‌تواند نقش بسزایی در آینده فعالیت یک استارت‌آپ داشته باشد.

۲۵ Mehr 1395 بدون دیدگاه
اشتراک در ارزش افزوده