آژانس تبلیغاتی

رمز و راز موفقیت آژانسی به نام SEK

شاید هنگامی که گروه بازاریابی SEK کار خود را در سال ۱۹۳۵ آغاز می‌کرد، تصور نمی‌شد که روزی این شرکت کوچک بازاریابی بتواند بخشی از خانواده آژانس‌های تبلیغاتی برجسته‌ای مانند Grey، WPP و Wolfe and Possible شود!

۲۰ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
آژانسی که یک ارتباط معتبر را پی می‌ریزد

در سال ۱۹۹۲جان والنتین، اسکات مک‌کورمیک و کریگ لیگیبل با همکاری هم، یک آژانس بازاریابی راه‌اندازی کردند که هدف اصلی آن برقراری یک ارتباط معتبر و پایدار با مردم بوده است.

۰۹ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
برگ‌‌هایی که دیگر برگ نیستند
درباره یک تبلیغ خلاقانه که دغدغه‌های طبیعت‌دوستانه مخاطبان را هدف گرفته است

از آنجایی که بسیاری از آژانس‌های تبلیغاتی در کنار بازاریابی برای شرکت‌ها و تولیدکنندگان جهانی به مسائل محیط‌زیست و طبیعی نیز توجه دارند، کمپین‌هایی را با اهداف طبیعت‌دوستی راه‌اندازی می‌کنند که هم در راستای حفظ زمین و طبیعت سبز بوده و هم می‌تواند جایگاه مناسب‌تر و شایسته‌تری را برای آنها در بین دیگر رقبا و مشتریان رقم بزند ...

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
صبح به خیر! این را دوست داری؟
شعارهای تبلیغاتی مک‌دونالد از کجا آب می‌خورند و چه ایده‌هایی پشت آن‌هاست

تبلیغات مک‌دونالد برای وعده‌های غذایی کودکان بیش از اینکه بر خود غذا تمرکز داشته باشد، بر اسباب‌بازی متمرکز است. به این معنا که در این تبلیغات، شخصیت‌های تبلیغاتی درواقع وعده‌های غذایی هستند که به صورت انیمیشن‌هایی جذاب برای کودکان به نمایش درآمده‌اند ...

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
خداحافظی با آکنه پوستی روی کاناپه نیوآ!
تبلیغ خلاقانه یک آژانس معروف برای معرفی یک محصول

برندهای آرایشی و بهداشتی همیشه به دنبال ارائه ایده‌های خلاقانه برای معرفی محصولات خود هستند، چراکه توجه به مسائل بهداشتی و خصوصا مراقبت‌های پوستی برای اکثر مردم جهان، جایگاه ویژه‌ای دارد و بر همین اساس نیز تبلیغات خلاق و ...

۱۸ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
IPG آژانسی که برای مشتریان خود برنامه سفارشی طراحی می‌کند

با داشتن مشتریانی چون جنرال موتورز، سامسونگ، مایکروسافت و ... آژانس تبلیغاتی گروه اینتر پابلیک (IPG‌) یکی از مهم‌ترین و موفق‌ترین شرکت‌های تبلیغاتی حال حاضر جهان است، به طوری که در بیش از  ۱۰۰کشور جهان مشغول به فعالیت بوده و چیزی بیش از ۴۹هزار کارمند دارد ...

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
دوستی که می‌توان آن را خورد!
درباره یک کمپین خلاقانه تبلیغاتی از یک آژانس معتبر

آژانس تبلیغاتی JWT از جمله شرکت‌های موفق تبلیغاتی در جهان محسوب می‌شود که خلاقیت و نوآوری از خصوصیات عمده فعالیت‌های آن به شمار می‌رود. در همین راستا به یکی از تبلیغات مهم و جالب توجهی که این آژانس ارائه کرده است، می‌پردازیم؛ کمپینی با عنوان‌ «دوستی که می‌توان آن را خورد!». 

۱۴ Dei 1395 بدون دیدگاه
معرفی یک آژانس چندفرهنگی، موفق و بین‌المللی در جهان

پرداختن به خصوصیات فرهنگی و قومیتی در روند اجرای یک برنامه تبلیغاتی بسیار مهم است، به این معنا که اگر طراحان برنامه‌های تبلیغاتی و بازاریابی با تفاوت‌های فرهنگی مشتریان آشنا باشند، طبعا در برنامه‌ریزی خود موفق‌تر عمل خواهند کرد.

۱۳ Dei 1395 بدون دیدگاه
مشاوره درست و مناسب، دست‌کمی از بازاریابی ندارد
آژانس خیابان کنت۱، در کسب‌وکار مشتریان خود غرق می‌شود

همه ما عموما آژانس‌های بازاریابی را با ارائه تبلیغات مستقیم و پیشنهاد راهکارهای جدید و خلاقانه بازاریابی می‌شناسیم، اما این موارد تنها بخشی از کار این شرکت‌های بازاریابی است، به این معنا که بسیاری از آژانس‌های تبلیغاتی به جای طراحی و ارائه تبلیغات خاص برای شرکت‌ها و تولیدکنندگان، خدمات دیگری نیز ارائه می‌دهند. 

۱۴ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
چقدر از توجه مخاطب حق شماست؟
کاری که آژانس مولن‌لو برای مشتریانش انجام می‌دهد مفهوم رقابت را جذاب کرده است

آژانس تبلیغاتی مولن‌لو که در سال ۱۹۷۰ تأسیس شده بود، خدمات بازاریابی و تبلیغاتی متنوعی را به مشتریان خود ارائه داده و تنها به فرایند بازاریابی مستقیم اکتفا نکرده است.

۰۷ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
آژانسی که فقط کارهای بزرگ را کار می‌داند!
چرا آرنولد به یک نام بزرگ در صنعت تبلیغات تبدیل شده است

تنها کارهای بزرگ هستند که می‌توانند به انجام برسند. این جمله مهم‌ترین شعار و دستورالعمل آژانس بازاریابی آرنولد به شمار می‌رود که خط مشی کلی خود را در ارائه راهکارهای خلاقانه خلاصه کرده است؛ راهکارهایی که منجر به ارائه کارهای بزرگ و قابل‌توجه می‌شوند؛ کارهایی که به معنای واقعی کلمه، کارایی داشته و در نهایت موفقیت و رضایت مشتریان را در پی دارند.

۱۸ Aban 1395 بدون دیدگاه
راهنمای بازاریابی برای بازاریابان!
ادگورو تنها یک موتور جست‌وجوی اطلاعات نیست

به دست آوردن اطلاعات برای یک بازاریاب، از جمله مهم‌ترین و کلیدی‌ترین بخش‌های فعالیت بازاریابی به شمار می‌رود و بر همین مبنا آژانس‌هایی تاسیس شده‌اند که کار اصلی آنها ارائه اطلاعات به مشتریان است؛ بدین معنا که این شرکت‌ها با طراحی یک نرم‌افزار هوشمند، به عنوان یک موتور جست‌وجوگر عمل می‌کنند و اطلاعات مورد نیاز مشتریان را در اختیار آنها قرار می‌دهند. 

۱۱ Aban 1395 بدون دیدگاه
هوت‌سوئیت پرکاربردترین پلتفرم تبلیغاتی در شبکه‌های مجازی

بیشتر مردم جهان در مواجهه با شبکه‌های اجتماعی مشهور و همه‌گیری مانند فیس‌بوک، توییتر، گوگل‌پلاس، اینستاگرام و... قرار گرفته‌اند و هر یک از این شبکه‌ها، پتانسیل فوق‌العاده‌ای برای فعالیت‌های بازاریابی فراهم آورده و به‌دلیل داشتن حجم زیادی از کاربران آنلاین، بهترین موقعیت‌های تبلیغاتی را برای کسب‌وکارهای امروزی رقم زده‌اند؛ بنابراین طبیعی است که مدیریت این رسانه‌ها و استفاده مناسب و به‌موقع از آن‌ها، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های روند بازاریابی در جهان محسوب شود؛ از طرفی وفور روزافزون شبکه‌های اجتماعی باعث شده است که شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف در استفاده تبلیغاتی از این رسانه‌ها دچار مشکلاتی شده و در به‌کارگیری آن‌ها به‌صورت همزمان، دچار سردرگمی شوند؛ بنابراین در همین راستا، آژانس‌های تبلیغاتی متعددی برای مدیریت برنامه‌های بازاریابی در این شبکه‌های اجتماعی پدید آمده‌اند که یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین آن‌ها، آژانس هوت‌سوئیت (Hootsuite) است.

۱۶ Mehr 1395 بدون دیدگاه
Evolve؛ آژانسی که فضای دیجیتال را ابزار خود قرار داده است

ایده‌های بزرگ برای مخاطبان بزرگ، شعار اصلی آژانس تبلیغاتی Evolve است که به برندهای متفاوت در راستای یافتن مشتریان و حفظ آن‌ها کمک می‌کند. طراحی وب‌سایت، خدمات میزبانی وب، تهیه ویدئوهای تبلیغاتی و... از جمله خدمات مهم این گروه بازارایابی است که باعث توجه برندهای زیادی به آن شده است؛ چراکه در دنیای الکترونیک امروز، تبلیغات دیجیتالی، جایگاه معتبری در بین برندها یافته است و در این میان، آژانس تبلیغاتی مذکور، به‌خوبی از پس اجرای این کار برآمده و با فلسفه خاصی که دارد، یک گروه بازاریابی موفق را پی‌ریزی کرده است. 

۰۶ Mehr 1395 بدون دیدگاه
بازاریابی ویروسی، رمز موفقیت در فضای وب است

مکانیزم (Mekanism) از جمله آژانس‌های تبلیغاتی خلاق جهان به‌شمار می‌رود که در حال حاضر دفاتر متعددی در شهرهایی چون نیویورک، سانفرانسیسکو، شیکاگو و سیاتل دارد. این کمپانی که در سال ۲۰۰۰ توسط تامی مینز تأسیس شده بود، توانست در طی ۱۰ سال و اندی، موفقیت‌های چشمگیری به‌دست آورد؛ به‌طوری که از جمله آژانس‌های تبلیغاتی به‌شمار می‌رود که توسط دانشکده بازرگانی هاروارد بررسی شده و خصوصا بازاریابی ویروسی آن مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است.

۲۹ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه فهیمه خراسانی
مقاومت در برابر آنچه معمولی است، شعار اصلی آژانس تبلیغاتی Y&R

«یانگ‌ و روبیکام» از آژانس‌های تبلیغاتی شناخته‌شده در دنیای امروز است که سال ۲۰۱۴ به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های بازاریابی جهان شناخته شد. این شرکت که با نام اختصاری وای‌ا‌ندآر (Y&R ) نیز معروف شده است، کار خود را در سال ۱۹۲۳ با یک آژانس تبلیغاتی کوچک در فیلادلفیا آغاز کرد و دو موسس اصلی آن که هنوز هم این آژانس با اسم آن‌ها شناخته می‌شود ...

۰۹ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه مریم تجلی

گوسفند سیاهی که به نماد اصلی آژانس تبلیغاتی بی‌بی‌اچ تبدیل شده است، داستان جالبی را در پس خود دارد ....

۳۰ Mordad 1395 بدون دیدگاه فهیمه خراسانی
اشتراک در آژانس تبلیغاتی