آئودی

دوئل خلاقانه آئودی و ب‌ام‌و
وقتی بیلبوردها برای هم رجز می‌خوانند!

فرآیند تبلیغات در فضای باز، با توجه به رشد و گسترش بزرگراه‌های مختلف در اقصی‌نقاط جهان، اهمیت زیادی پیدا کرده است، به طوری که امروز‌ بسیاری از بنرهای بزرگ تبلیغاتی در سطح شهرها و بزرگراه‌ها دیده می‌شوند.

۰۸ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
با تبلیغات آئودی، رانندگی ایمن را احساس کنید
چطور یک برند معتبر، کارایی محصولاتش را به رخ می‌کشد

رانندگی در زیر باران یکی از تجربیات مشترکی است که بیشتر مردم جهان آن را داشته‌اند. هوای بارانی، جاده‌ای یکطرفه و قطرات بارانی که بر شیشه خودرو می‌خورد، می‌تواند یک تجربه خوشایند برای بیشتر افراد باشد، اما همین قطرات باران هنگامی که شدت می‌یابند و بارانی شدید را رقم می‌زنند، به نظر نمی‌رسد که چندان خوشایند رانندگان باشند ...

۱۵ Aban 1396 بدون دیدگاه

آئودی برندی آلمانی است که در کنار دو نام بزرگ دیگر آلمانی، یعنی ب‌ام‌و و مرسدس بنز، جزو سه شرکت لاکچری مشهور در زمینه تولید خودرو به‌شمار می‌رود. این برند که با لوگوی چهار حلقه‌ای خود مشهور است، از ادغام چهار شرکت خودروسازی به نام‌های هورش، آئودی، واندرر و دکاو پا به عرصه گذاشته و در حال حاضر یکی از برندهای لوکس خودورسازی جهان محسوب می‌شود. این کمپانی که در سال ۱۹۰۹ تأسیس شد، یکی از موفق‌ترین تولیدکنندگان خودروهای لاکچری در جهان به‌شمار می‌رود؛ به‌طوری که توانسته است بیش از یک قرن موقعیت برتر خود را در بازار خودروهای لوکس جهان حفظ کند. بیش از ۵۰ سال است که این شرکت زیرمجموعه گروه تولیدی فولکس‌واگن به‌شمار می‌رود و با تولید بیش از یک میلیون اتومبیل در طول سال، مشتریان خاص خود را دارد که حاضر به پرداخت قیمت‌های بالای این برند هستند.

 

۱۵ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه فهیمه خراسانی
اشتراک در آئودی