آی آر چاپ خدمات چاپی آنلاین

آی آر چاپ خدمات چاپی آنلاین
۰۶ Shahrivar 1396 بدون دیدگاه آغاز راه https://goo.gl/wW8v7g
انجام کارهای سفارشی چاپی از جمله خدماتی است که با گسترش اینترنت دستخوش تغییر در نوع ارائه خدمت شده ‌و کسب‌وکار‌های مختلفی در جامعه استارت‌آپی ایران به این سمت حرکت کرده‌اند تا خدمات چاپی را به صورت آنلاین ارائه دهند...
آی آر چاپ خدمات چاپی آنلاین
استارت‌آپ آی‌آر‌چاپ به نشانی irchap.ir‌ نیز یکی از همین استارت‌آپ‌هاست که به فروش آنلاین اقلام چاپی و تبلیغاتی می‌پردازد. این مجموعه ضمن عرضه مقالات و معرفی محصولات جدید و روش‌های مختلف چاپ به ارائه خدمات اینترنتی چاپی نیز می‌پردازد که مراحل طراحی، نظارت‌، چاپ و پس از چاپ را شامل می‌شود. در آی‌آر‌چاپ خدمات متنوعی برای چاپ ارائه می‌شود که از آن جمله می‌توان به چاپ بنرهای مناسبتی که خود شامل بنر تبریک، خیرمقدم و تسلیت و مناسبت‌های ملی و مذهبی می‌شود، چاپ در سایز بزرگ (انواع بنر و فلکس، وینیل‌(استیکر) و مش و مدیای خاص)، کارت ویزیت، چاپ ‌روی CD و DVD‌، چاپ ‌روی اجسام، ساز‌ه‌های نمایشگاهی (استند، رول‌آپ) و پوستر و تراکت اشاره کرد. 
از اهداف آی‌آر‌چاپ این است که محصول با‌کیفیت در زمان مقرر به دست مشتریان برسد و تمامی محصولات دارای گارانتی چاپ و تضمین کیفیت هستند و در صورت وجود مشکل مجددا چاپ و ارسال خواهند شد. در زمان ثبت‌سفارش این امکان برای مشتری وجود دارد که در مورد ویژگی‌های مورد چاپی مد نظر خود اطلاعات کافی ویژگی‌های محصول و جدول مقایسه قیمت مطلع شود. 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎