آمده‌ام که شکست نخورم!

آمده‌ام که شکست نخورم!
۰۸ Mordad 1396 بدون دیدگاه اخبار استارت آپی https://goo.gl/9a9ebS
 اگر بچه‌های استارت‌آپی با جوانی‌شان به ذهن‌مان متبادر می‌شوند، اما محمد کرمانی که ساکن اصفهان است و یک دفتر کار هم در تهران دارد، این معادلات ‌را بر هم می‌زند. چون ۴۵سال سن دارد و با اعتماد به نفسی مثال‌زدنی از درآمد ماهانه ۳۰۰میلیونی یاد می‌کند که در آینده نه‌چندان دور نصیب کسب‌وکارش می‌شود ...
آمده‌ام که شکست نخورم!

یادداشت محمد کرمانی بنیانگذار مک‌‌وب | اگر بچه‌های استارت‌آپی با جوانی‌شان به ذهن‌مان متبادر می‌شوند، اما محمد کرمانی که ساکن اصفهان است و یک دفتر کار هم در تهران دارد، این معادلات ‌را بر هم می‌زند. چون ۴۵سال سن دارد و با اعتماد به نفسی مثال‌زدنی از درآمد ماهانه ۳۰۰میلیونی یاد می‌کند که در آینده نه‌چندان دور نصیب کسب‌وکارش می‌شود. کرمانی ‌شغل فنی داشته و عضو انجمن مخترعان استان اصفهان بوده. اما با راه‌اندازی مک‌وب، به بازار استارت‌آپی ایران آمده و همه تلاشش را خواهد کرد که شکست نخورد. بقیه داستان را از زبان خودش بخوانید. 
آمده‌ام که ایده‌ها و افکارم را در قالب استارت‌آپ پیاده‌سازی کنم. شغل قبلی‌ام راضی‌ام نمی‌کرد. با اینکه درآمد خوبی داشت اما ایده‌های من عملی نمی‌شد. مک‌ وب بستری فراهم کرده که مشاغل مختلف معرفی شوند و در واقع ۶۰۰ سامانه تخصصی از ۲۴ هلدینگ داریم و صاحبان کسب‌وکار و اطلاعات‌شان را ثبت می‌کنیم. تیم ما ۱۲ نفره است و در اصفهان و تهران دفتر داریم.  من ۴۵ ساله هستم و فکر می‌کنم خیلی پخته وارد این حوزه شده‌ام. با مشاوران قدرتمندی صحبت کرده‌ام و نمی‌خواهم جزو خیل عظیم استارت‌آپ‌داران شکست‌خورده باشم. برای مک‌وب تا الان حدود ۶۰۰ میلیون تومان هزینه برای داده‌ها پرداخت کرده‌ایم. در واقع مشکل سرمایه‌گذار و جذب سرمایه نداریم. مک‌وب را از نمایشگاه آغاز کرده‌ایم. در این نمایشگاه متوجه شدیم که چه نیازهای اولیه‌ای داریم. ساعتی ۸۰۰هزار تومان برای مشاوره هزینه کرده‌ام، چون نمی‌خواهم شکست بخورم و از گود خارج شوم. بازار کاری که واردش شده‌ایم، ماهانه بیش از ۳۰۰میلیون درآمدزایی برای‌مان ایجاد خواهد کرد! برای بخش فنی به تهران می‌آییم. 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎