همایش یلدای کارآفرینان استارت‌آپی در آخرین روز پاییز ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران با حضور و استقبال گسترده کارآفرینان، فعالان استارت‌آپی‌، اهالی رسانه و علاقه‌مندان به اکوسیستم کارآفرینی ایران برگزار شد. در قسمت اول گزارش تصویری این رویداد به بررسی حضور استارتاپ‌های برتر در پنل اول پرداختیم.

در پنل دوم نیز مدیران و بنیانگذاران مراکز نوآوری و شتاب‌دهی به بحث و تبادل نظر پرداختند. رضا کلانتری نژاد بنیانگذار شتاب‌دهنده شزان این پنل را مدیریت کرد و محمد امین صمیمی مدیرعامل شفق، محسن ملایری، مدیرعامل آواتک، ناصر غانم‌زاده مدیر فینوا ، احمدرضا مسرور و حمزه قطبی‌نژاد، مدیرعامل نوتک در آن حضور داشتند.

در پنل سوم هم که با مدیریت شهرام شریف از روزنامه‌نگاران با سابقه، برگزار می‌شد، شهاب جوانمردی مدیرعامل فناپ، علی فیاض‌بخش مدیرعامل حرکت اول، سعید رحمانی مدیرعامل سرآوا و رضا زرنوخی مدیرعامل صندوق مالی و توسعه تکنولوژی ایران و رییس انجمن VC ها به بحث و تبادل نظر درباره تامین مالی کسب وکارهای نوپا در ایران پرداختند. استقبال مردم،  فعالان و دوستداران  استارت‌آپی نشان داد این اکوسیستم امیدوار، در آینده مردان و زنان بزرگی را تحویل جامعه کارآفرینی ایران خواهد داد؛ کسانی که دغدغه‌شان آبادانی و سر بلندی این کشور و رفاه مردم عزیز ایران اسلامی است. در ادامه گزارش تصویری از این رویداد بزرگ را ببینید.

همایش یلدای کارآفرینی

استارتاپ ها

علی فیاض بخش

همایش یلدای کارآفرینی

یلدا

همایش یلدای کارآفرینی استارتاپی

یلدا

زرنوخی

علی کلانتری نژاد

استارتاپ ها

یلدای کارآفرینی استارتاپی

یلدای کارآفرینی استارتاپی

یلدای کارآفرینی

یلدای کارآفرینی

یلدا

همایش یلدای کارآفرینی

یلدای کارآفرینی

یلدای کارآفرینی

زرنوخی

زرنوخی

شهرام شریف

سعیدکلانتری نژاد

زرنوخی

زرنوخی,جوانمردی

زرنوخی,رحمانی

سعیدمحمدی

غانم زاده

جوانمردی

هامیش یلدای کارآفرینی

رحمانی

زرنوخی

علیرضا صادقیان,غانم زاده

ایوند

یلدا

همایش یلدای کارآفرینی استارتاپ ها

لینک کوتاه : http://bit.ly/2LrmVjl

دیدگاه شما چیست؟

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید