آرت‌سوق یک شبکه اجتماعی کسب‌و‌کار

آرت‌سوق یک شبکه اجتماعی کسب‌و‌کار
۱۴ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه آغاز راه https://goo.gl/AeSgLO
در این دنیای متنوع استارت‌آپ‌ها همه چیز مهیا می‌شود؛ از کار گرفته تا سامانه‌ای که به شما امکان راه‌اندازی کسب‌و‌کاری جدید را می‌دهد. اگر علاقه‌مند به تاسیس یک کسب‌و‌کار جدید هستید، می‌توانید از «آرت‌سوق» کمک بگیرید. 
آرت‌سوق یک شبکه اجتماعی کسب‌و‌کار

در این دنیای متنوع استارت‌آپ‌ها همه چیز مهیا می‌شود؛ از کار گرفته تا سامانه‌ای که به شما امکان راه‌اندازی کسب‌و‌کاری جدید را می‌دهد. اگر علاقه‌مند به تاسیس یک کسب‌و‌کار جدید هستید، می‌توانید از «آرت‌سوق» کمک بگیرید. در واقع آرت‌سوق یک شبکه اجتماعی کسب‌و‌کار با گرایش فروشگاهی است. در آرت سوق مجموعه‌ای از تولید‌کنندگان، تامین‌کنندگان مواد اولیه‌، خدمات‌رسان‌ها (بانک‌ها، بیمه‌ها، شرکت‌های بازرگانی، شرکت‌های بسته‌بندی، ارسال و ...) گرد‌هم‌می‌آیند تا با مدل‌های جدید روی یک گراف شبکه اجتماعی جوری به هم متصل می‌شوند که قیمت تمام‌شده محصول کمتر شود و برای هم‌افزایی با هم نیاز به پرداخت هزینه نداشته باشند. با این شیوه مشتریان می‌توانند در زمان بسیار کم کیفیت‌ها و قیمت‌های متفاوت را با هم مقایسه کنند و اجناس با‌کیفیت و قیمت پایین خریداری کنند و گاهی مستقیم با فروشنده در ارتباط باشند تا محصول سفارشی خود را داشته باشند. آرت‌سوق را جمعی از دانش‌آموختگان مدارس سمپاد، دانشگاه هنر، شریف و تهران تاسیس کرده‌اند و تنها برای رونق کسب‌و‌‌کار و اقتصاد امروز ایران شکل گرفته است. آنها سه هدف را در این بین دنبال می‌کنند‌:
۱. کاهش قیمت فروش محصولات
۲.  ایجاد ارتباط مستقیم و موثر تولید‌کننده و مشتری
۳.  ایجاد بازار رقابتی میان تولید‌کنندگان
پس چه فروشنده باشید و چه خریدار، می‌توانید با قیمت ارزان‌تر و با همان کیفیت کالای مورد نظر خود را تنها با مراجعه به artsoogh.com تهیه کنید.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎